Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок у Сочі санаторій Бєларус.

Курорти Єгипту і Туреччини залучають недорогим відпочинком, де діє система "усе включено". Але в багатьох санаторіях курорту Сочі також прекрасно можна сполучити пляжний відпочинок, лікування і климатотерапию. Санаторії міста Сочі впроваджують у себе на базі передові технології по обстеженню і новітнім методикам лікування.

Озонотерапія - це новий метод лікування, що підвищує ефект лікування в сукупності з основним лікуванням. Найстарші санаторії міста, такі як, санаторій Бєларус, Орджонікідзе, Русь, Металург, Салют і багато інших, були побудовані в Сочі в середині минулого століття. Ці будинки "сталінської будівлі" вважаються пам'ятниками архітектури. Прекрасні вічнозелені парки з хвойними рослинами оточують корпуса цих санаторіїв.

Природні ресурси курорту - мінеральні води і бруди діють чудеса. Сірководневі ванни Мацесты, лікувальні бруди Імеретинської долини і Лазаревской діють чудеса. Лікування захворювань гінекології, опорно-рухового апарата і нервової системи, входить у вартість путівок у санаторії Бєларус (Сочі).

Питні мінеральні води за багатьма показниками схожі на води світових курортів Італії, Німеччини, Франції, а по деяких позиціях навіть перевершують їх. Нові корпуси в санаторіях радують сучасним видом, відмінним комфортом пропонують розкішний відпочинок для відпочиваючих.

Санаторії пропонують і додаткові послуги. Спортивний комплекс, відкритий і закритий басейни, тренажерний зал запрошує всіх гостей санаторію Бєларус (Сочі) у робочий час. Усі ці послуги також включені у вартість путівки. Басейни працюють увесь рік і приймають гостей не тільки самого санаторію, але і жителів міста. Сучасне устаткування в санаторії доступно не тільки тим, хто приїхав по путівці, але і всім місцевим жителям міста курорту Сочі. За додаткову плату можна одержати різноманітні лікувальні процедури. Якщо ж вартість путівки Вам не по-кишені, то можна придбати курсівку в санаторій, а проживати в приватному секторі в Сочі. Цей варіант відпочинку недорогий, але також корисний для здоров'я.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: