Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок і весілля за кордоном

Весілля - це найкращий день у житті двох молодих людей і стати він може воістину незабутній. Чогось не може бути романтичніше, чим весілля за кордоном, приміром , на Кіпру і не можна сказати, що це буде дуже дорого.

Спланувати потрібно усі заздалегідь за 3-4 місяця як мінімум. Усі можна спланувати самим, але якщо ніколи можна звернутися до шлюбних агентств, що за визначену плату допоможуть підготуватися до цього незабутнього дня. Відвідаєте відразу весільний салон для покупки весільного плаття. Зараз весільні плаття маються різноманітних фасонів шиття і великого асортименту по квітам. Якщо Ви вирішили довіритися шлюбному агентству, то вибирайте перевірену компанію. Для початку можна набрати назва в будь-якій пошуковій системі і почитати відкликання людей про те чи інше агентство. Якщо будуть погані відкликання, то потрібно перемінити свій вибір на інше агентство.

Якщо вирішили проводити реєстрацію шлюбу за межами Вашої країни, те обов'язково потрібно довідатися чи буде діяти ця реєстрація на території Вашої країни. В основному реєстрація в країнах Гаазької конференції діє, але потрібно його потім легалізувати, а це займає, багато часу.

Е варіант укласти шлюб у своєму місті, а після відправитися з гістьми в іншу країну для святкування по звичаях тієї країни. Це буде екзотично і не так дорого і не прийдеться витрачати гроші на легалізацію свідчення про шлюб і доводити, що ви чоловік і дружина за законом. Перед відльотом обов'язково заздалегідь потрібно замовити квитки й організувати страховку усім хто відправляється в подорож. Потрібно вирішити всі питання з податковими інспекціями і візами, тому що зараз багато випадків є про заборону виїзду боржників. Фотографа можна брати із собою чи простіше вже знайти на місці. У готелях часто дозволяють проводити такі заходи у випадку поселення усіх у готелі. Заздалегідь потрібно скласти меню, подумати про весільний букет, тому що привезти із собою не вийде. Потрібно знайти перукаря, візажиста, що виконають макіяж і зачіски нареченій і гостям. Після весільного банкету наступного дня можна організувати екскурсію по визначних пам'ятках, для проведення фото і відео зйомки як кращого дня в житті молодят.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: