Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тури в кращі готелі Туреччини зі знижкою раннього бронювання!

Туреччина/Аланья/CLUB HOTEL CARETTA BEACH 4 *Мабуть, на землі є зовсім небагато таких місць, відпочинок у який можна назвати різнобічним, що приносить не тільки безліч позитива, але і користь для здоров'я. Якщо Ви цінуєте у відпочинку не тільки красу природи, комфортну погоду і клімат, море, сонце і пляжі, але і можливість заняття спортом і поліпшення свого фізичного стану, а також можливість відвідування безлічі нових і цікавих місць, здійснення нових відкриттів, тоді як узимку, так і влітку, чекає всіх туристів гостинна Туреччина. Щорічно сюди приїжджають мільйони туристів із усієї планети, мільйони шукачів пригод, усього нового і незвичайного, і обов'язково це там знаходять.

Приїхавши в Туреччину, Вас неодмінно приємно здивує її дуже розвита інфраструктура. Тут у туристів мане відмінна можливість широкого вибору готелів і готелів усіх категорій і класів. Причому майже всі дуже добре обладнані для відпочинку з дітьми, тому що практично в кожнім отеленні можна знайти різні дитячі розважальні центри, клуби й аквапарки. Крім багатого вибору готелів, у Туреччині ви можете відвідати безліч магазинів, ресторанів, клубів. У кожнім місті їх існує величезна безліч! У ресторанах, кафе і їдальнях туристи можуть спробувати блюда місцевої кухні, що, як відомо, не дуже сильно відрізняється від нашої, але усе-таки має у своїй наявності досить багатий вибір національних блюд і ласощ.

Чого коштує тільки знайомство з турецькою культурою! Це відвідування її численних музеїв, таких, як музей Ефеса, музей Підвідної археології, Стамбульський археологічний музей і багато хто інші. Крім музеїв, туристам надається унікальна можливість відвідування численних величних і стародавніх церков і мечетей, храмів і соборів, підземних міст і міст, вбудованих у скелі. Ну де ж ще можна зустріти така багата культурна спадщина, як ні в Туреччині? Мабуть, більше ніде!

Якщо Вас зацікавило нашу пропозицію, Ви можете здійснити раннє бронювання турів не тільки в Туреччину, але і в усі інші країни, у тому числі і бронювання екскурсій і турів вихідного дня. Здійснюючи бронювання турів, Ви не тільки одержуєте можливість застрахувати себе від можливості недоліку пропозиції турів у період найбільшого попиту на них, але одночасно Ви ще і страхуєте себе від росту ціни на даний тур. Замовивши тур прямо зараз, Ви можете бути упевненими в тім, що в міру настання відпустки Вам не прийдеться турбуватися і шукати путівки бозна-куди, Ваш заброньований тур буде вже чекати Вас!

Бронюйте тур прямо зараз, і будьте упевненими в тім, що улітку Ви одержите незабутній відпочинок, море позитива, позитивних емоцій і вражень!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: