Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тури в Чхунчхон, Корея

У даний час е можливість відправитися практично в будь-яку крапку планети, так чому б не скористатися таким шансом? Як було точно помічене одним відомим філософом, подорож учить людини життя - один день в іншій країні дає стільки, скільки десять років проведених удома. Бронювання готелів самостійно допоможе вам організувати подорож самотужки , не прибігаючи до дуже дорогих послуг туристичних фірм, що, у свою чергу, істотно скоротить ваші фінансові витрати.

Для аматорів східної культури відмінним варіантом для відпочинку стане Корея. У цій країні багато мальовничих місць, самобутніх міст, одним із яких є Чхунчхон. Цей населений пункт виник ще багато століть тому назад - перші згадування про нього зустрічаються істориками в документах, що відносяться до 8 століття. Раніше Чхунчхон мав іншу назву - Усуджу. Сьогоднішня назва місто одержала під час правління представників династії Чосон лише в 15 столітті.

Чхунчхон представляє туристам безліч варіантів для різноманітного проводження. Тут ви можете відпочити на чи пляжах зайнятися оглядом визначних пам'яток, поучаствовати у захоплювальних чи екскурсіях просто насолодитися пишнотою місцевої природи.

Особливої уваги заслуговують традиції і спосіб життя місцевого населення - релігія, культурне життя - усе це значно відрізняється від звичних європейській людині норм. Обов'язково варто покуштувати і блюда національної кухні, адже вони також відрізняються від звичних нам кулінарних изисків.

Корейська історія представлена в місті Чхунчхон у різних іпостасях. Тут можна відвідати семіэтажну пагоду, побудовану ще в період Корі. Крім цього, варто приділити час огляду буддистського монастиря за назвою Чхонпхенса. У місті встановлені красиві ворота, зроблені з каменю - місцеві жителі іменують їх Чхунчхон Гынхвадон.

Культурне життя міста дуже багате і різноманітна - якщо ви приїдете сюди навесні, варто подивитися на Чхунчхонский фестиваль мімів. Також у цьому сезоні проводиться фестиваль мистецтва. Якщо ж ви заплануєте самостійну подорож на літній час, тут також вас буде чекати багато цікавого. Приміром , ляльковий фестиваль напевно сподобається не тільки вам, але самим маленьким членам вашої компанії мандрівників, а сьогоденням гурманам буде цікавий фестиваль корейської кухні. Восени ж тут стартує марафон, що також цікавий туристам. І зима не залишається без культурних подій - у місті проходять фестивалі крижаних і сніжних скульптур. Словом, під час самостійної подорожі в Чхунчхон вам точно не прийдеться нудьгувати.

Це корейське містечко має навіть кілька символів. Серед них квітка за назвою форзиция - його зміст полягає в чесності і чистоті життя. Наступний символ міста - це дерево гингко - він говорить про здатність пристосовуватися до негод і успішно протистояти їм. Третій символ - птах сойка - вона є символом простого життя, не ускладненої проблемами. Тигр у цьому символічному ряді означає прогрес і силу. Безумовно, усі ці символи характеризують жителів міста лише з позитивної сторони, що промовляє на користь того, щоб відправитися саме сюди.

Відправляючись у подорож по Кореї, зовсім не обов'язково звертатися до послуг туристичних фірм, адже цілком можна обійтися і власними силами. У процесі організації туру вам допоможуть сайты бронювання авіаквитків - ви зможете замовити через Інтернет і квитки, і номера в отеленні, що сподобалося. Це значно заощадить ваші гроші і вільний час, а сама подорож напевно запам'ятається вам ще дуже надовго.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: