Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Доступний відпочинок у селищі Пересип Краснодарського краю

Якщо Ви шукайте доступний відпочинок на Азовському морі, зупините свій вибір на селищі Пересип Краснодарського краю. Цей курорт відрізняється спокійною атмосферою. Тут дуже мало розважальних закладів, так що Ви напевно зможете цілком розслабитися і відпочити в тиші. У селищі Пересип звичайно відпочивають туристи, що утомилися від міської суєти, також тут можна побачити велику кількість рибалок, що з'їхалися з усіх куточків Росії. Цей курорт сподобається аматорам природи. Завдяки м'якому клімату тут ростуть такі види рослин, що навряд чи зустрінеш навіть у сусідніх з Таманську півостровом областях. Пляж тут з чистого кварцового піску, немає водоростей, каменів, мулу, тому улюбленим заняттям відпочиваючих є пляжний волейбол.

Курортний сезон на Таманському півострові починається в середині травня, а триває до кінця вересня. Однак в основному туристи приїжджають на цей курорт у липні-серпні. Вартість оренди житла в селищі Пересип недорога, але в розпал курортного сезону вона незначно зростає. Так що якщо Вам потрібний дійсно недорогий відпочинок у селищі Пересип, приїжджайте сюди в травні-червні. Відпочинок на курортах Краснодарського краю позитивно впливає на здоров'я. Повітря насичене киснем, бромом, йодом і хлористим натрієм. Коктейль з корисних елементів дозволяє одержати заряд бадьорості на весь рік уперед.

Цікавий відпочинок на море в Краснодарському краї проведуть аматори історії. На Таманському півострові розташоване велике число визначних пам'яток, а в деяких областях донині ведуться розкопки. Якщо ви хочете відвідати історичні місця, замовте екскурсію в одному з місцевих туристичних агентств. Також можна самостійно зробити подорож до пам'ятників архітектури, але цікаву інформацію про їх Вам зможе розповісти тільки місцевий гід. Якщо Вас не залучає відпочинок на море, а цікавлять тільки екскурсійні тури (Краснодарський край), про такий вид відпочинку необхідно подумати заздалегідь. Адже на півострові багато визначних пам'яток, і потрібно добре продумати маршрут, щоб відвідати їх усі. Також на Таманському півострові є природні визначні пам'ятки, наприклад, грязьові вулкани, у кратерах яких можна купатися. Лікувальна глина допомагає позбутися від різних хвороб, тому щорічно в Краснодарський край приїжджають тисячі туристів, щоб випробувати на собі її чарівні властивості.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: