Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Переваги готелю Слов'янський альянс у Ялті

Ялта - чудове місто, яскравим, атмосферним і барвистим, наповненим своїм неповторним колоритом. Ялта - одне із самих улюблених туристами місць. Тут багато готелів, пансіонатів, приватників, що здають кімнати за помірну плату. Пропозицій дійсно не рахувати, і мандрівники можуть заплутатися в них різноманітті.

Один із самих цікавих і гідних варіантів - готель "Слов'янський Альянс", Ялта. Він привабливий тим, що це приватний міні-готель. Рівень комфорту тут не нижче, ніж у самих великих і фешенебельних готелях міста, а ціни набагато привабливіші, та й уваги до постояльців більше.

"Слов'янський Альянс" знаходиться усього в 100 метрах від оживленої набережної і прекрасно обладнаних пляжів. Територія готелю охороняється. Вона дуже красива і компактна. Білокамінні стіни готелю розташовані прямо в підніжжі мальовничих і величних гір. Територія неймовірно красиво оформлена. Її прикрашають стрункі кипариси і вічнозелені пальми.

У готелі безліч номерів різного розміру і на будь-який смак. В усіх номерах маються телебачення, відеосистеми, телефони. У деяких з них дизайнерська обстановка. В отеленні мається безкоштовний wi-fi.

Великою перевагою "Слов'янського Альянсу" є те, що діти до 4 років можуть проживати тут зовсім безкоштовно разом з батьками в двомісному номері.

Готель розташовується на елітної алеї художників. Тут ви можете не тільки погуляти ввечері, але і замовити свій портрет, понаблюдати за роботою майстрів, придбати красиві чи натюрморт пейзаж для будинку.

Поблизу готелю розташована вся необхідна для якісного відпочинку інфраструктура: бари, кафе, ресторани, магазини, спортивні клуби, спа-салони. У 200 метрах від "Слов'янського Альянсу" мається охоронювана стоянка для автомобілів.

В отеленні вас чекає цілодобовий сервіс. Уважний і попереджувальний персонал допоможе розібратися з будь-якими питаннями.

Готель невелика, а тому ви не будете страждати від шуму і суєти. Навпаки, тут буде можливість відпочити по-справжньому. А якщо ви захочете свята життя, то завжди зможете відправитися на набережну.

У невеликому отеленні є усе, що й у великому. Однак рівень обслуговування тут вище й уваги до кожного окремого клієнта більше. Відпочинок у "Слов'янськом Альянсі" зробить ваше перебування в Криму воістину казковим.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: