Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

10 причин, по яких варто поїхати в Австрію

Однієї із самої популярної в туристів країн є Австрія, куди можна поїхати із шенгенською візою, яку можна одержати і не завіряючи які-небудь документальні переклади в нотаріуса. Що ж цікавого пропонує нам ця держава? От кілька відповідей на це питання:

1. В Австрії розташовуються найбільші культурні центри Європи - це не тільки Відень і Зальцбург, але і столиця Штирии Грац, а також головне місто Верхньої Австрії - Лінц.

2. Ця країна незмінно привертає увагу всіх аматорів зимового спорту - адже тут розташовані чудові гірськолижні курорти, із трасами, що розраховані не тільки на асів, але і на жовторотих новачків. Тут же можна покататися на санках і на бігових чи лижах навіть просто посидіти в центрах СПА.

3. Австрія славиться своєю кухнею, одночасно простій і дуже вишуканої. Ці якості характерні для типових блюд цієї країни - "віденського шніцеля" і яблучного струдля. Ну, а завершить обід кружка хмільного пива чи чашечка ароматніший кави.

4. Не забудьте і про те, що на курортах Австрії можна скористатися оздоровчими процедурами. Країна ця ще в епоху древніх римлян прославилася своїми цілющими термальними джерелами.

5. Навряд чи хоч одна людина, що навіть побувала в безлічі екзотичних країн перекладач африканс, зможе заперечувати нереальну красу пейзажів цієї країни. Гірські хребти з блискавичними вершинами, зелені альпійські луги, яскраві, різнобарвні будиночки - подібні ландшафти запам'ятаються вам назавжди.

6. Якщо ви любите музику, вам неодмінно варто відправитися в Австрію. Навіть якщо ви не потрапите в знамениту Віденську оперу, ви напевно побуваєте на концерті в одному з австрійських чи соборів послухаєте виступу музикантів у міському парку.

7. Австрія - країна не тільки музикантів, але і художників. У її галереях представлені як старі майстри, так і елегантні роботи майстрів ар нуво, а також представники багатьох сучасних плинів.

8. Не забудьте також побувати й у розкішному палаці Шенбрунн, щоб пройти по великій анфіладі кімнат, що бачили не тільки безліч представників династії Габсбургів, але і Наполеона, а також маленького Моцарта. Тут же розташовувався і штаб британської армії, виконувався переклад англійських новин і готувалися Потсдамські угоди.

9. В Австрію варто поїхати через кристально чисту воду: навіть у водопроводах тут використовується вода з альпійських льодовиків, що станули.

10. Заслуговують на увагу й австрійські вина, що виробляються на віденських виноградниках і пропонуються в ресторанчиках "хойригер", розкиданих у передмістях австрійської столиці

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: