Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Jurmala - найбільш відвідуваний пляж Прибалтики

Jurmala - найбільш відвідуваний пляж Прибалтики. Дивний курорт, що розтягся на більш ніж двадцятьох кілометрах уздовж берегової лінії Балтійської затоки. Юрмала широко відома чудесними дивними пляжами, пісок на який настільки приємний, що в пластмасових шезлонгах немає ніякої необхідності.

Невелике місто близько розташоване до Риги, і для багатьох туристів Юрмала і Рига представляються як синоніми, однак це два окремих місця зі своїми органами самоврядування, жителями, і, що там ховати, відмінним рівнем цін. Приїхати до Юрмали з Риги зовсім неважко - шлях на електричці у вас займе усього хвилин 20, а при подорожі на авто хвилин 10.

У сімдесяті роки в Юрмалу прагнули десятки тисяч відпочиваючих з різних куточків величезної країни. Незважаючи на те, що тутешнє море помітне прохолодніше, ніж південне чи Азовське, сюди їх залучав приємний клімат, близькість столиці, де можна було провести не один день в огляді визначних пам'яток Риги, і, що ховати, більш інший рівень комфорту - недарма Прибалтика користалася славою майже заборонним закордоном в СРСР.

Пройшли роки, зі здобуттям незалежності Юрмала пережила складні часи. Курорт перебував у дуже нещасливому положенні в девяностые-і роки, а закинуті працюючі раніш місця відпочинку робили жалюгідне враження.

Популярність стала повертатися сюди на початку нашого сторіччя, не без допомоги приїжджих з Росії, що знову прибувають на курорт, де колись відпочивали їхні батьки. Сьогодні Юрмала знову ожила, відвідати численні фестивалі і гастрольні виступи заслужених артистів приїжджають глядачі з багатьох країн і просто місцеві жителі.

Вінець сезону - фестиваль невідомих співаків, що набрав популярність, Нова Хвиля, що збирає в Юрмалі самого численного глядача - від західноєвропейських туристів до місцевих, національно набудованих діячів політика. Чому б і ні, адже мистецтво має тенденцію поєднувати людей різних поглядів і національностей.

Унаслідок вищесказаному, місто-курорт знову повернув популярність популярного курорту Прибалтики. У наші дні рижане приречено погойдують головою: у медалі є інша частина, от і популярність Юрмалы зробила недоступної можливість придбання нерухомості на курорті для недостачно забезпеченого жителя Риги. Ще б, десятки популярних російських діячів мистецтв, співачок, музикантів (і бізнесменів, додамо від себе) стали власниками будинку на курорті.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: