Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Галопом по Європі: тур з унікальним маршрутом

Відпустка такий короткий, а встигнути хочеться так багато! І не так багато існує екскурсійних турів, що дають можливість подивитися відразу кілька знакових місць Європи. Таким є тур MERCІ & GRAZІ, ця оглядова подорож по самих цікавих місцях Італії і Франції. Маршрут унікальний: Римини - Сан Марино - Венеція - Верона - Павія - Турин - Ліон - Замки Лаури - Париж - Страсбург - Мілан. І триває це насичене подіями пригода всього-на-всього 11 днів.

Стартує подорож у Римини і Сан-Марино, а на другий день туристи виявляються уже Венеції, устигають насолодитися її каналами й іншими пам'ятними місцями, і відправляються в саме романтичне місто Італії: Верону, місце дії знаменитої трагедії Шекспіра "Ромео і Джульєтта".

А потім мандрівники переїжджають у Турин. Місто, відомий багатими історичними традиціями. Відомо, що ціни на готелі Турина цілком прийнятні навіть по європейських мірках. Тут має бути ночівля перед відправленням у Ліон - перше місто уже у французькому списку цього вояжу.

Більшість звичайних людей чули про одну реліквію цього міста: туринський плащаниці, що зберігається в соборі Іоанна Хрестителя. З давніх часів вважається, що тіло Ісуса, знятого з хреста, було укрито цим покривалом.

Турин - одне з чотирьох головних міст Італії і найважливіший транспортний вузол. Саме тут знаходиться "штаб-квартира" концерну FІAT, знаменитого автомобілебудівного гіганта. Є й інші великі промислові об'єкти, а також власний університет, що був заснований ще в 15-м столітті. Багато тут і музеїв, і пам'ятників архітектури світового значення. А аматори футболу напевно з задоволенням відвідають стадіон, де тренується знаменитий футбольний клуб "Ювентус".

У Франції туристи відвідають Ліон, Бурж, Париж, Страсбург. Непогано заздалегідь довідатися ціни на готелі Страсбурга, щоб переконатися: ви вибрали гідний маршрут! Страсбург - місто прикордонний, у 3,5 км від границі Франції і Німеччини. Околиці кафедрального собору - це так називане Старе місто, місце, де зосереджені дивні архітектурні утвори майстрів минулого.

Музей сучасного мистецтва - одне із самих відвідуваних гістьми міста місць. Будинок оброблений рожевим гранітом, він вибудований по найсучаснішим архітектурним і дизайнерським "лекалах". Усі напрямки сучасного мистецтва так чи інакше тут представлені. Страсбург цікавий ще і своїми каналами, мостами, стародавніми середньовічними замками. Відвідавши його хоч раз, мандрівник ніколи не забуде ці історичні шедеври.

"Закільцьовується" маршрут поверненням в Італію: у Мілан і Римини, відкіля має бути виліт в Москву.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: