Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Анапа приватний сектор

Відпустка в середньостатистичного громадянина звичайно буває раз у році, тому виникає природне бажання одержати від відпочинку якнайбільше , щоб набратися сил на майбутній рік і не почувати, що час безвісти загублений, а проведено з задоволенням. Але що робити, якщо встав непростий вибір куди поїхати - у гори, щоб оздоровитися, до сонячного моря, щоб приїхати з красивішим чи засмагою в місто, де можна подивитися на визначній пам'ятці? Вихід є! Сонячна Анапа запропонує і перше, і друге, і третє за гарними цінами і з різноманітним асортиментом можливого житла.

Місто розвивається разом з кількістю туристів, що збільшується, охочих у ньому відпочити. На сьогоднішній день є великий вибір знімних квартир, санаторіїв, готелів на будь-який смак і гаманець. Причому кондиціонери, Інтернет, красивіші види з вікон і ремонт - це не розкіш, а норма. До зручностей додайте Чорне море, гарні пляжі, гірське повітря й історичні будівлі - це усі чекає вас у чудовому місті в моря. Варто відзначити, що Анапа приватний сектор має дуже розвитий, він із задоволенням надасть Вам послуги по зніманню житла. Також можна оселитися в прилеглих селищах - Бимлюке, Благовєщенськом, Сукко, Джемете, Витязево.

Їдете Ви на відпочинок з дітьми або без дітей - нудно Вам вуж точно не буде! Можна зайнятися дайвінгом чи відвідати найцікавіші екскурсії, викупатися в затоці, де море вважається самим чистим, чи зробити прогулянку в гори на конях, побачити величезні виноградні чи плантації просто полежати в шезлонгу з коктейлем в руках.

Вечірні прогулянки запам'ятаються Вам надовго! Тільки представте тепле світло сонця, що заходить, алеї, усаджені найрізноманітнішими квітами, а також пальми, кипариси, дикі оливи, туї, яловець. Завдяки розмаїтості рослин, повітря в Анапі найчистіший і насичений киснем.

Якщо бажаєте оздоровитися, те до Ваших послуг лікування морськими солями, мінеральні води, сірководневі бруди з лиманів і все це під керівництвом лікарів-фахівців.

До всьому іншому Анапа - місто - легенда, історія якого нараховує не одну тисячу років. Місто не раз цілком руйнувалося і вибудовувався заново, піддавався нападу різних племен і військ, тому сьогодні ми можемо подивитися на визначній пам'ятці, що збереглися з давніх часів. Це і східні ворота турецької міцності "Анапа", і археологічний музей - заповідник "Горгиллия", і "чашкові камені", на яких, як припускають учені, розташовані лунки у виді чаш з картами зоряного неба.

Які би інтереси і захоплення у Вас ні були, ми переконані, що в Анапі ви знайдете для себе щось цікаве!

Але незважаючи на всі принадності літнього відпочинку в Анапі, Ви в будь-який час зможете купити вітрину чи придбати авіаквитки для самостійної подорожі в будь-яку екзотичну країну чи взяти тур по Європі з відвідуванням чудового древнього міста Брюссель.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: