Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Апартаменти в Чехії в Карлових Варах

Відпочити на кожнім з термальних курортів Європи сьогодні туристи можуть не тільки по путівці, але і самостійно. У багатьох країнах є рекреаційні центри. Наприклад, орендувати апартаменти Pіerre Vacances в Іспанії ви можете, щоб насолодитися відпочинком у Каталонії. Її термальні курорти відомі далеко за межами країни. Знаменита мінеральними гарячими джерелами і Чехія. Найвідомішим курортом цього краю є Карлові Вари.

Місто розташоване в області, де відкрито близько 60 гарячих джерел. У лікувальних цілях тут використовують 12 з них. Щорічно в Карлові Вари приїжджає близько 85 000 туристів більш ніж з 70 країн світу. Активно розвивається в регіоні самостійний туризм. Сьогодні можна відпочити на кращому чеському курорті не тільки по традиційній путівці. Кожен охочий може самостійно приїхати в місто, вибрати санаторій, чи пансіонат оселитися в орендованій квартирі.

Для проходження курсу лікувальних процедур знадобиться висновок лікаря. Терапевти працюють у всіх здравницях Карлових Вар. Їхні послуги доступні як туристам, що приїжджають у місто по путівках, так і тим, хто подорожує самостійно. У Карлових Варах можна улітку відпочити і на пляжі. У ріці Теплі завдяки підземним термальним джерелам майже цілий рік дійсно тепла вода. На її берегах розташовані зони відпочинку.

Звичайно, пляжі курорту істотно відрізняються від таких де-небудь на морському узбережжі. Але Карлові Вари і не є пляжним курортом. Він має зовсім іншу спрямованість. Аматорам пляжного відпочинку рекомендуємо орендувати вілли в моря у Французькій Рив'єрі, на Апеннінському чи Піренейському півострові. Також відмінними курортами можуть похвастати Німеччина, Польща. Чехія ж пропонує гостям переважно екскурсійний, рекреаційний відпочинок і екотуризм.

Знамениті Карлові Вари цікаві не тільки термальними джерелами, природними й обладнаними купальнями. У місті сподобається й аматорам пізнавальних турів. Карлові Вари мають солідну історію. Поселення було засновано в XІ столітті. Наприкінці XVІ сторіччя воно одержало статус королівського. Сучасний вигляд Карлових Вар придбали в позаминулому столітті. Тоді і почався сучасний етап історії курорту.

Карлові Вари за час їхнього існування відвідали багато відомих особистостей. Тут відпочивали письменники Франц Кафка, Тургенєв, Толстой, Гоголь, поети Шиллер і Гете, композитори Бах, Шопен, Бетховен, Лист, Паганіні. Сучасним туристам, що приїжджають самостійно в Карлові Вари, доступні екскурсії в Прагу, сходження на Ангельську гору до руїн готичної міцності. Популярністю користаються походи до Сватошскіх скель.

Цікавої буде екскурсія на Пльзеньский пивоварний завод. Тут ви довідаєтеся про історію появи знаменитого чеського напою, відомого у всій Європі. У самім місті Карлові Вари рекомендуємо відвідати музеї. Експозиції кожного по-своєму цікаві. У музеї Яна Бера ви зможете познайомитися з технологією виробництва знаменитого напою "Бехеровка". У музеї скла "Мозер" - побачити чудові художні скляні вироби.

Комфортно відпочити самостійні туристи на курорті можуть у будь-який час року. У Карлових Варах немає не туристичного сезону. Тому що цей напрямок дуже популярно, бронювати квартири краще заздалегідь. Зробити це можна через Інтернет. Пошук житла на місці може відняти чимало дорогоцінного часу. Карлові Вари - курортна перлина Чехії, дивне місто, у який хочеться повертатися, відмінне місце для комбінованого туру з оздоровчим ухилом.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: