Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Новини Одеси - які товари тепер підлягають обов'язковій сертифікації

Новини Одеси - які товари тепер підлягають обов'язковій сертифікації

Законодавство України визначає особливі вимоги до товарів, що імортуються з-за кордону. Багато з них підлягають обов'язковій сертифікації, яка включає видачу гігієнічного сертифікату, сертифікатів відповідності, ліцензування, прийняття митними органами відповідних класифікаційних рішень і т.д.

Які товари тепер підлягають, а які не підлягають сертифікації?

Список товарів, що підлягають обов'язковій сертифікації, включає ті позиції, які передбачені постановами митних органів. Згідно з ними, сертифікація товару при ввезенні на територію України повинна підтверджувати відповідність вантажу всім діючим на даний момент стандартам. У першу чергу це стосується товарів рослинного і тваринного походження, алкоголю, тютюнових виробів, напоїв і продуктів харчування. Тільки після отримання необхідних сертифікатів ці товари допускаються до ввезення на митну територію України.

Крім того, наявність сертифікатів обов'язкова і при ввезенні гуманітарної допомоги, переміщенні товарів, призначених для duty-free магазинів, тощо. Сертифікація необхідна і перед відправкою товарів у продаж з митного складу. Вантажовласник може відмовитися від вантажу на користь держави і в такому випадку, буде позбавлений необхідності проведення сертифікації.

Згідно нормам, деякі види товарів не підлягають обов'язковій сертифікації. При їх перевезення вантаж повинен супроводжуватися відповідним листом, що підтверджує його належність до категорії товарів, що не підлягають сертифікації. Тим не менш, за бажанням вантажовласника можливе оформлення добровільного сертифіката. Це дозволить підкреслити споживчі властивості товару і підвищити його ринковий потенціал.

Види сертифікатів

Існує кілька схем сертифікації, які вибираються в залежності від специфіки вантажів і переліку документів, необхідних для її проходження. На сьогоднішній день існують наступні види сертифікатів і декларацій:

 • сертифікат відповідності технічним регламентам;
 • сертифікат пожежної безпеки;
 • дозвіл радіочастотного центру;
 • сертифікація на відповідність технічного регламенту ТЗ;
 • сертифікат про відповідність ДСТУ;
 • свідоцтво про державну реєстрацію товару;
 • декларація про відповідність ДСТУ;
 • декларація про пожежну безпеку;
 • декларації відповідності гігієнічним і санітарним нормам;
 • декларація відповідності технічним регламентам ТЗ;
 • висновок торгово-промислової палати;
 • висновок про зміст озоноруйнуючих речовин.

Вартість підготовки сертифікатів частіш за все включає в себе необхідні протоколи випробувань, тому під час проведення сертифікації вона не може збільшуватися.

Всі сертифікати, ліцензії та декларації, які будуть потрібні для ввезення товару на територію України, можна отримати без зайвої витрати часу і грошових коштів, звернувшись за допомогою до експедиторських компаній. Вартість таких послуг залежить від складності виготовлення конкретного сертифіката (ліцензії і т.д.). Професійна допомога досвідчених фахівців дозволить вам спростити митне оформлення імпортованих товарів і уникнути простоювання вантажу на кордоні.

Джерело: goodlogistics.com.ua

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: