Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Використання підручників А.Г. Мерзляк, в навчальному процесі.

Використання підручників А.Г. Мерзляк, в навчальному процесі.

Підручники та зошити автора А.Г. МерзлякНавчання дуже важливий процес, це своєрідна взаємодія вчителя та учня. На його якість впливає відношення батьків та самих дітей. Але все таки особливе місце займає література, тобто підручники та зошити за якими відбувається навчання. Адже вона повинна бути не лише цікавою та пізнавальною, але й правильно розробленою, включати в себе всі методи та принципи необхідні для якісного засвоєння нових знать, та подальшого використання їх на практиці.
Багато освітніх закладів сьогодні надають перевагу підручникам та зошитам А. Г. Мерзляк, оскільки вони повністю відповідають всім вимогам учбового процесу та розроблені згідно програм, які застосовуються для навчання в спеціальних та загальноосвітніх установах. Автор також розробив методичні рекомендації метою яких є не тільки вивчення та освоєння нового матеріалу, а і систематизація знань.

У підручниках та зошитах автора наявні таблиці усіх найважливіших шкільних розділів математики, геометрії та алгебри. Це дуже зручно, оскільки в таких таблицях коротко занотована теорія, формули, графіки. Навіть якщо на уроці під час виконання якогось завдання школяр щось не зможе згадати то такі підказки будуть дуже доречними.
Значна увага у навчанні за підручниками та зошитами Мерзляк приділяється самостійній роботі учня, а потім вже засвоєні знання відпрацьовуються виконанням завдань різної складності. Це дуже продуктивний підхід в учбовому процесі, оскільки осмислення і запам'ятовування відбувається самостійно і обдумано. Автор також врахував всю необхідність поступової підготовки школярів до підсумкової атестації. Тому у своїх книжках він пише рекомендації про те, що контроль і оцінювання знань учнів повинен проходити не лише як стандартна контрольна робота, а і у вигляді різнорівневих тестових завдань.

Для вчителя який почав використовувати зошити та підручники цього автора багато чого у роботі теж зміниться в кращу сторону. По - перше якість уроку та засвоєння учнями знань різко зросте, по - друге викладач особисто пізнає багато корисного, відкриє нові методи та принципи навчання. Педагог матиме змогу використовувати та поєднувати цікаве з важливим. Наприклад це можуть бути різноманітні тести на кмітливість, цікаві ігри, якісь пізнавальні завдання.
Хорошим помічником ці підручники та зошити стають і при підготовці до іспитів. Доречним буде згадати таблиці з всіх основних курсів математики, адже набагато простіше все повторити в скороченому варіанті, аніж перегортати та перечитати десятки підручників.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02