Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Гідрокостюм для підвідного полювання

Гідрокостюм для підвідного полюванняДо вибору гідрокостюма для підвідного полювання потрібно підходити досить серйозно, оскільки це не найдешевша покупка і користатися їй ви будете протягом декількох років. Давайте розглянемо, на які фактори потрібно звернути увагу при виборі гідрокостюма.

Вибираючи гідрокостюми, у першу чергу потрібно визначитися з тим, у який сезон ви збираєтеся їм користатися. Чим більше товщина костюма, тим він тепліше. Приміром , для підвідного полювання в період із травня по серпень цілком вистачить з товщиною 5 мм. Гідрокостюм, товщина якого складає 7 мм, може служити проміжним варіантом для полювання в більш холодну погоду, але при цьому потрібно розуміти, що при полюванні в літній період у такому костюмі буде досить пекуче, а при зимових морозах навпроти холодно. Звичайно, якщо Ви збираєтеся полювати в зимовий час, те необхідно вибирати з товщиною неоперена 9 мм, а в окремих випадках і 10 мм.

Також гідрокостюми розрізняються на "сухі" і "мокрі". "Сухі" гідрокостюми вдягаються на одяг, а коли людина заходить у воду, за допомогою спеціального клапана з нього випускається повітря. Основним недоліком таких костюмів є те, що навіть при самім невеликому порушенні цілісності, приміром , якщо мисливець подряпав його об корч камінь, усередину костюма буде надходити вода і, звичайно ж, продовжувати підвідне полювання буде неможливо. Ще один недолік таких костюмів у тім, що вони сильно облягають тіло і через це стискують руху, що може бути досить незручно.

"Мокрі" костюми виготовляють з неоперена. Особливість цього матеріалу полягає в тім, що він має дуже гарні теплоізоляційні властивості. Вода, при влученні в костюм швидко зігрівається, так що навіть якщо в костюмі з'являються невеликі протечи, те мисливець не буде випробувати сильний дискомфорт через холод. Перед тим, як одягти такий костюм, його необхідно змочувати водою змішаної із шампунем. Звичайно, вдягати і знімати такий костюм у зимовий час не саме приємне заняття, але переваги таких костюмів все-таки очевидні.

Зовсім недавно деякі виробники почали наносити на костюми з внутрішньої сторони титанове напилювання, що робить костюм більш надійним і довговічної, а також такий костюм простіше надягати. Але і вартість таких костюмів на порядок вище звичайних.

Що стосується найбільш популярних виробників гідрокостюмів, то можна звернути увагу на такі бренди як Marlin, Sargan, Beuchat, O.M.E.R і т.д.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: