Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Гончарне коло зі знижкою.

Чи помнете ви романтичну сцену з фільму "Примара" з Деми Мур і Патриком Суэйзи, де їхні герої разом ліплять глиняну вазу за допомогою гончарного кола. Якщо ви хочете відчути себе на їхньому місці, а заодно завестися парою виробів із глини власного виробництва, то вам не обійтися без курсів по навчанню подібному до майстерності.

Гончарне мистецтво, крім своїх практичних цілей, має також і ряд додаткових ефектів. Зокрема , багато профільних курсів пропонують навчання з елементами арт-терапиї, що покликана зняти нервова напруга і наповнити душу внутрішньою гармонією. Придбати гончарне коло зі знижкою і пройти курс навчання цій майстерності може будь-який охочий завдяки спеціальним пропозиціям від сайту Купонатор.

Гончарна майстерність іде своїми коренями в глибоку стародавність: учені не раз знаходили при розкопках античні амфори, миски, судини, розписані вигадливими візерунками. Однак саме з появою спеціального кола виробництво глиняних виробів істотно спростилося. Він дозволив створювати рівні плавні форми за відносно короткий час.

Гончарне коло являє собою диск із дерева, пластику, чи каменю будь-якого іншого гладкого матеріалу, що міцно кріпляться на вісь. Диск обертається завдяки передачі, що прикріплена до іншого кінцю осі. Сучасні кола керуються ногою майстра, що робить їхній особливо зручними для використання.

Якщо ви плануєте почати займатися мистецтвом виготовлення різних предметів із глини, то фахівці рекомендують вам придбати серйозне коло промислового виробництва. Дитячі іграшки на батарейках не дозволять вам створювати нічого, крім малюсінького лялькового посуду. Глину для починаючих майстрів краще купувати в спеціальних магазинах.

Оволодіння такою майстерністю дозволить вам обзавестися унікальними виробами власного виробництва, що цілком можуть бути придатні для використання в повсякденному житті. Крім того, ви завжди зможете зробити незвичайний і корисний подарунок вашим друзям і близьким. Ну і нарешті, уміння створювати що-небудь своїми руками відкриває необмежені можливості для самовираження і реалізації творчого потенціалу.

У будь-якому випадку, відкрити для себе нові можливості і придбати нове хобі може кожен охочий. Досить лише зробити крок назустріч унікальним пропозиціям від сайту Купонатор!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: