Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як правильно підібрати плаття

Кращий жіночий одягМоже всяке так в житті злучитися, і нам знадобиться надягти плаття. І тут виникає вже споконвічне жіноче питання, що вже став причиною для багатьох жартів і анекдотів: "А що мені одягти? Мені чогось одягти!". Це може сказати будь-яка чи жінка дівчина, що дивиться на уміст свого гардероба, у якому може знаходитися з десяток платтів, крім іншого іншого одягу. Отже, як же правильно підібрати одяг, а саме плаття? Розглянемо це важливе питання в деталях.

Звичайно, багато чого залежить від того, куди вам необхідно йти. Але не можна випустити з уваги також ваш силует. Так, від ваших форм теж залежить багато чого. Якщо ви струнка, то вам необхідна жіночий одяг норма. А якщо ви пишна, у вас широкі форми, то вам більше підійде жіночий одяг великих розмірів. Так, якщо вам потрібно надягати батальний одяг, то краще взяти таке плаття, що буде вас стройнить. У такому випадку це може бути плаття з вертикальними витонченнями, чи ж плаття з вертикальними смужками. Краще в такому випадку не брати плаття, що обтягає, а злегка вільне. Довжину краще теж брати по нижче, щоб створювало ефект стрункості. Колір звичайно краще буде чорний, тому що він візуально робить уже.

Якщо ви власниця стрункої фігури, то подумайте, куди вам треба зараз одягтися. Ви йдете в ресторан з улюбленим на романтичну вечерю? Тоді поза всякими сумнівами, довге вечірнє плаття, що піднесе вас, як королеву! Ви зможете весь вечір відчувати на собі захоплений погляд вашого улюбленого.

Коли вам потрібно на корпоративну чи вечірку на фуршет, то, поза всякими сумнівами, найкращим варіантом буде плаття для коктейлю. Воно середньої довжини, з помірними вирізами. Правильно підібравши плаття для такого випадку, ви будете просто непереборні.

А що якщо ви звикли будинку бути в плаття? Це просто чудово! Такий підхід до одягу покаже багатьом, що ви не просто домогосподарка в бігуді і просмаленому халаті, але ви навіть будинку бажаєте виглядати стильно. У такому випадку вам підійдуть повсякденні плаття. Цей жіночий одяг настільки різноманітний, що тут навіть не описувати всі її пишнота.

И, звичайно ж, не можна не згадати про таку життєву ситуацію, як робота. Якщо у вас звичайна робота, не в офісі, наприклад, ви продавець у магазині, то можна і повсякденне плаття. А якщо ви працюєте в офісі, наприклад, секретарем, те тут краще строгий, діловий вид. Плаття класичне, не привабливого, монотонного кольору. І обов'язково, нижче коліна. Інакше ваше убрання можуть порахувати нескромним.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: