Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Наречений повинний виглядати гідно.

Костюм нареченого

Планування весілля починається заздалегідь. Потрібно приділити особлива увага кожного дріб'язку, кожному окремому елементу. Адже важливо абсолютно усі: і приміщення, де відбудеться торжество, і список гостей, і запрошувальні, і кількість блюд, і обслуговуючий персонал, і музиканти, і вибір собору для вінчання, і т.д.

Але не варто забувати про те, що центральними особами на святковому торжестві виступають усе-таки наречений і наречена. І саме їхньому зовнішньому вигляду потрібно приділити максимальна кількість уваги. Ми вже багато чули про плаття нареченої, про це написано величезну кількість статей, створено каталогів. Адже наречена найчастіше мріє про плаття ще з дитинства і чітко уявляє собі, як саме вона буде виглядати. Але ми з вами підійдемо до не менш важливого питання - костюм нареченого. Більшість чоловіків не схильні віддавати своєму зовнішньому вигляду особливого значення. Така вуж їхня природа. Але навіть у цьому випадку не варто закривати ока на своє весільне убрання. Адже до нареченого під час торжества будуть прикуті погляди всіх гостей, і виглядати він неодмінно повинний гідно.

Придбати костюм для нареченого сьогодні можна в будь-якому салоні. Повірте, що їх у кожнім місті більш, ніж досить. Але якщо ви плануєте виглядати просто карколомно, те краще пошити костюм на замовлення. Які переваги вам це дасть. По-перше, костюм буде сидіти на вас, як литий. Майстер допоможе вам сховати всі існуючі вади і підкреслить достоїнства. По-друге, ви зможете реалізувати усі ваші побажання. Можливо, ви хочете сполучити елементи різних фасонів, чи різні фактури тканини, а може, ви бажаєте, якусь особливу форму. Майстер в усьому піде вам на зустріч. Ну, і третій, найважливіше , костюм на замовлення надасть вам эксклюзивность і унікальність. Адже такого костюма як у вас уже точно не буде ні в кого. Особисто я не одноразово зіштовхувалася із ситуацією, коли наречений і хтось з гостей здобували однакові костюми. Ситуація була не дуже приємною.

Зовнішній вигляд дуже важливий. Не варто заощаджувати на собі. До того ж, як приємно потім розглядати весільне фото, і радуватися, як же чудово я вийшов. Та й ваша дружина буде в повному захваті. Доведіть їй, що весілля для вас не менш важлива чим для неї, і ви теж зробите всі максимально красиво.

До того ж ваш костюм не пропаде. Потім ви зможете ще не раз одягти його на якийсь урочистий захід. Замовляйте пошиття костюмів, і ви будете виглядати просто роскошно!!!

 

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: