Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Діловий стиль в одязі - який він?

Важливим атрибутом у повсякденній робочій атмосфері успішних дам є їхній одяг. Розуміється. що такі речі повинні бути, по-перше, красивими і стильними і, по-друге, повинні бути практичними і зручними. Гардероб леді повинний не тільки підкреслювати зовнішність дами, але також повинний говорити і про її внутрішні якості й успіх. Ми звикли бачити класичний діловий стиль обмеженим і нудної. Насправді ділова жінка в праві носити приємні костюмчики в стилі олівець, витончені "двоечки" чи "трієчки". А однотонні кольорові блузочки підійдуть навіть під найпростішу чорну спідницю.

У стилі Коко!

Звичайно, безліч організацій вибирає чорно-білий дресс-код, що скорочує різні варіації убрань. Але не поспішаєте розбудовуватися! Стандартний білий верх скрасять мережива, а цікаві чи ґудзички нестандартний комір дозволить Вам виділяться із сірої маси. Вільні шифонові рукави імовірніше всего будуть заважати при роботі за чи комп'ютером при проведенні презентацій.

Варто звернути своя увага на те, що татуювання не прийнятні в діловому стилі, а це означає, що їхній прийдеться "укривати" одягом. Якщо Ви маєте татуювання на руці, то навіть у самий жаркий день необхідно буде вдягати блузку з довгим рукавом. Можливим виходом також може бути висока стійка чи коміра ж шарфик. Шарфик може бути однотонним нейтрального кольору, або корпоративним. Подивитися різні варіанти можна на сайте Інтернет магазин одягу.

Концепція офісного стилю!

Усі таки, як же виглядати строго, але в той же час "не нудно". На перший погляд, підбираючи ділове убрання, Вам покажеться, що "грати" можна у фасоні і кольорі лише з кофтами, блузами, але це не так. Низ може теж бути цікавий, так, приміром , брючки зі стрілкою і не обов'язково чорні, це можуть бути і сірі, і коричневі кольори. Тоненький пасок, разрезики з боків чи замочки на кармашках прикрасить Ваш вид. Наприклад, підібрати цікаві варіанти одягу можна підібрати в Інтернет магазині одягу в розділі костюми.

Спідниці з високою талією, зауженные до чи низу трапецієподібні підкреслять Вашу фігуру. У залежності від погоди зверніть увагу на наявність підкладки. Невеликий розріз по центрі додасть звичайній спідниці привабливий вид. Довжина спідниці в діловому стилі варіюється трохи нижче чи до коліна.

Жакет - це не просто атрибут костюма, але і також і елемент, що гармонійно завершує Ваш образ. Одна чи кілька ґудзиків нестандартних розмірів ідеально підійдуть для леді.
Будьте успішні у Вашому бізнесі і стилі!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: