Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як вибрати аромат парфумів на весілля?

У день одруження наречена повинна виглядати бездоганно. Кожна деталь повинна бути ідеальна і неповторна. Крім плаття, аксесуарів, зачіски і макіяжу, дуже важливо, щоб і аромат парфумів був відповідним. Адже запах - це важлива частина образа, що запам'ятається на все життя. Аромат, що буде огортати наречену в настільки важливий день, завжди буде асоціюватися із самою головною подією в житті. З цього випливає, що на весілля потрібно придбати нові парфуми, що стануть символом початку нового життя.

Вибираючи парфуми, ні в якому разі не варто випливати радам друзів, адже аромат на двох різних людях "сидить" зовсім по-іншому. Не варто також купувати парфуми зопалу. Необхідно почекати якийсь час для того, щоб запах розвіявся і можна було цілком оцінити підібраний аромат.

Вирішивши купити парфуми до весілля, не варто експериментувати. Для настільки офіційних подій рекомендується усім улюблена класика. Це можуть бути найбільше широко відомі аромати Chanel, Guccі або Dіor. Це дозволить спустя 10 років відшукати важливий аромат і знову зануритися в атмосферу весілля.

Дуже важливо звернути увагу на пору року. Для літніх церемоній одруження найкращим варіантом стануть легкі і повітряні аромати. Для більш прохолодних періодів року підійдуть насичені запахи.

Не останнім фактором, що повинний впливати на вибір аромату парфумів, виступає плаття. Воно повинно гармоніювати з підібраним запахом. Для легких і відкритих моделей рекомендуються легкі і свіжі запахи. Для розкішних і оформлених безліччю аксесуарів варіантів варто вибирати більш насичений, агресивний запах. Не варто забувати і про весільний букет. Коли квіти мають насичений аромат, то парфуми повинні бути як можна ніжніше, і навпаки.

Не потрібно випливати за модою. Вибравши популярну марку парфумів, можна зробити помилку. Висока імовірність того, що вже в однієї з запрошених дам буде такий же запах. Рекомендується враховувати і смаки нареченого. Адже якщо аромат буде не по смаку чоловіку, то свято може бути зіпсований. Адже аромат, що не викликає приємних відчуттів, може впливати на організм людини.

И останнє, але найважливіше . Ніколи не варто заощаджувати, купуючи аромат, що сподобався. Варто довіряти якісному виробнику. Не забувайте, що дешеві парфуми утратять свій аромат спустя кілька годин, і прекрасний образ буде зруйнований.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: