Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як вибрати парогенератор для фито-сауны

Для використання фітобочки буде потрібно лише один пристрій - парогенератор для сауни. Саме головне призначення парогенератора те ж саме, що й у печи-камінки в сауні, створити необхідну кількість гарячої пари.

Для вироблення водяної пари застосовується електронагрівник. По досягненні належної температури, пара поступає у бочку по шлангу. Парогенератор зовсім безпечний, нагрівання відбувається усередині приладу і контакт із тілом людини виключаються. Габарити і маса парогенератора порівняно малі, установка і підготовка до роботи займає усього кілька хвилин.

За експлуатаційними показниками парогенератори можна підрозділити на дві великі групи. Одні орієнтовані на домашнє використання, тоді як другі призначені для професійного використання. Вони дуже значно розрізняються ціною, потужністю, наявними функціями і габаритами.

Для побутового використання простіше взяти побутовий парогенератор. Вони мають досить невисоке енергоспоживання і для їхнього підключення не знадобиться спеціальна електропроводка. Їхніх можливостей із запасом вистачає для забезпечення необхідним обсягом пари стандартної кедрової бочки. Ціна такого парогенератора зовсім незначна. Режим експлуатації має на увазі використання протягом 1-2 годин у день. Деякі моделі побутових парогенераторів укомплектовані терморегулятором, що контролює температуру усередині фітобочки і вимикає пристрій коли це вимагається.

На довгу безупинну роботу розраховані професійні парогенератори. Додавання води може виповнюватися чи вручну за допомогою приєднання до водяної магістралі. Деякі моделі мають особливий відсік, у який містяться фітособори. Це в кілька разів спрощує організацію фітотерапії. Велика вартість і серйозні габарити роблять професійний парогенератор не самим кращим вибором для будинку, у якому встановлена тільки одна фітобочка з деревини кедра.

Фірма "Наш Кедр" пропонує парогенератори побутового і професійного класу. Клієнти можуть одержати саму докладну консультацію від кваліфікованих фахівців. Компанія готова відправити замовлений товар у будь-який регіон Російської Федерації і закордонні країни.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: