Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Одноразове взуття в готельному бізнесі

Тапочки одноразові махрові дуже широко використовуються в готельному бізнесі. Практично в кожнім сучасному постоялому комплексі таке змінне взуття надається кожному клієнту. Сам матеріал відрізняється тим, що не викликає алергійних реакцій і роздратування, увесь час підтримує ступні в теплі і не дає ногам упрівати.

У цілому, існує величезна розмаїтість махрового одноразового домашнього взуття, що відрізняється, у першу чергу, дизайном. Але, звичайно, найкращим варіантом вибору махрові тапочки для одноразового використання є придбання найпростішого варіанта таких. Усі тому, що їх, так чи інакше, прийдеться викидати після того, як один постоялець виходив у них чи день трохи.

Таким чином, єдине, чому варто приділити увага при покупці розглянутого товару оптом - це його якість. Не варто купувати найдешевші тапочки, щоб вони псувалися раніш покладеного для їхньої утилізації часу. Але і найдорожче взуття купувати не слід. Адже вона, у будь-якому випадку, не устигне виявити себе на всі сто відсотків. Крім того, не здобувайте занадто мало таких виробів. Завжди потрібно мати трохи пара з розрахунку на людину, про запасся.

Постільна білизна для готелів у країнах СНД сьогодні випускається таки великою кількістю виробників. Для його оптового придбання найкраще відразу звертатися безпосередньо до них. Адже в перекупників подібний товар гарантированно буде пропонуватися за більш високу ціну. Крім того, підприємства, що виготовляють товари для готелів, наволочки і простирадла, при висновку з вами довгострокового договору зможуть робити білизна відповідно до ваших власних вимог. Тобто , вам не прийдеться шукати постільні комплекти з якоїсь конкретної тканини з конкретним чи дизайном кольором, у тім чи іншім виконанні пошиття і т.д. До того ж, більшість фабрик, що займаються створенням розглянутої продукції, пропонують своїм постійним замовникам украй вигідні умови ділового співробітництва.

И останнім, але не менш важливою перевагою звертання до подібним до організацій, є і те, що вони, відповідно до вашого побажання можуть зобразити на білизну логотип готелю, що підкреслить солідність і серйозність комплексу, створивши для нього позитивний імідж і ненав'язливо разрекламировав його.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: