Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Інформація про виготовлення зовнішньої вивіски для магазинів у Києві

Що таке реклама? Інформація для споживачів про товари і послуги? Якоюсь мірою - так, але і не тільки. Реклама - це самий яскравий прояв сьогоднішнього дня, вхожа в кожний будинок.

Сучасному споживачу приходиться зберігати в себе в голові досить велика кількість інформації про ті місця, у яких йому доводиться бувати. Якщо тільки Ваша чи фірма агентство не працює цілих цілодобово, то сповістити вже існуючих чи потенційних споживачів про розклад роботи своєї установи ніколи не буде зайвим. З цією метою розробляються вивіски з режимами роботи, оформлення яких дуже різноманітно, що Вам може запропонувати агентство "Перша рекламна компанія".

Зрозуміло, що практично жодна компанія не застосовує вивіску тільки заради того, щоб сповістити своїх клієнтів, у який саме час вона працює. Це так само є одним з методів залучення нових клієнтів.

Тому що даний вид реклами, а саме зовнішні вивіски ресторанів і кафі>, значиться самим високоінформативної, те і вимоги до вивіски магазина про годинник його роботу повинні бути на високому рівні. Досить зрозумілі рядки про час роботи, середньої величини адреса, так само варто вказати контакти, по яких можна зв'язатися з Вашою компанією.

Дуже цікавим образом реклама для продуктових магазинів, вивіски, штендеры виглядають у Франції - годинник роботи вони вказують під видом самого звичайного циферблата. У цьому випадку, головне не перестаратися, необхідно щоб реклама магазина, вивіска, була великої, у противному випадку стрілки на годинник можна побачити тільки сблизи.

Особливим попитом користаються вивіски для магазинів у Києві з зазначеним часом роботи. Їх здобувають ті установи, у яких не стандартний графік роботи. Наприклад, уночі. Сповістити тім, що чи магазин кафі працює цілодобово, досить важко. У цій ситуації Ваша компанія буквально втрачає клієнтуру. Графік роботи може представити вивіска для магазина, вивіски ательє по пошиттю одягу, оформлена світловим коробом. Світловий короб являє собою конструкцію, що має плоску форму, під якою знаходиться підсвічування. Інформація про роботу магазина, вивіска з указівкою фірмового найменування, усе це буде набагато эффектнее смотреться, якщо це помістити рекламу у світловому коробі.

Компанія "1РК" 1-rk.com.ua пропонує Вам масу варіантів оформлення вивіски й іншої реклами. Кожна робота цієї компанії індивідуальна і високоякісна.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: