Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як вибрати кулер для води

Кулер для води дуже важливий в сучасному світі інструмент для Вашого здоров'я. Адже в місті досить важко знайти хорошу чисту питну воду і часто не допомагають навіть фільтри. Тому в офісах, а вже часто і вдома встановлюють спеціальні кулери для води, ціна яких цілком прийнятна.

Що це таке, як його вибрати і з чим його їдять? Таке цікаве назва походить від англійського «cool» «охолоджувати» це і говорить про первинне призначення цього пристрою - він охолоджував воду з фонтану. Надалі він трансформувався в те, що ми і називаємо зараз кулером. Зараз же кулер виконує і очисну функцію і підтримує воду в такому стані, що вона не кип'ятиться, але і в той же час зберігає свій природний баланс. Зазвичай в кулери завантажуються двадцятилітрові бутлі з водою. На які ж категорії розбивають і за якими ознаками їх розрізняють?

По-перше, за способом установки. Це можуть бути підлогові або настільні кулери. Перші, в основному, встановлюють в будинку або офісі, і вони є більш зручними варіантами для користувача. Настільний кулер менш зручний, а що найголовніше, він абсолютно не естетичний, тому все-таки перший варіант пріоритетною. Важливою деталлю є і те, яка завантаження бутлі у кулера. Верхня не надто зручна для того, щоб туди підняти двадцять літрів води, до того ж таким чином всередину потрапляють шкідливі бактерії. Нижня ж набагато легше проводиться і абсолютно безпечно. При цьому виглядає це більш красиво, так як при нижній завантаженні бутель ховається в спеціальну шафку. Можна також придбати кулер з віддаленої пляшкою, для того, щоб десь заховати її подалі від самого кулера.

Варто звернути увагу на функцію захисту від дітей. Якщо у Вас в будинку є маленькі дітки, то обов'язково купуйте кулер з цією функцією. Вона дозволяє блокувати кран з гарячою водою, і тому можливість опіків окропом дитини мінімальна. Відмінною функцією є третій кран, який подає воду кімнатної температури. Це дозволяє набирати воду для їжі та інших важливих для Вас потреб. Обов'язково зазначте для себе наявність електронного табло на кулері. Завдяки йому Ви зможете відслідковувати рівень води, її температури, а так само регулювати її нагрів або охолодження. Важливою буде і функція захисту від протікання. Втім, до всього вона ще дозволить не допустити всередину шкідливі бактерії.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: