Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як захистити вікна

Правильно оформити вікна - важливе завдання, яке допомагає забезпечити не тільки затишок в домі і завершений вигляд кожної кімнати, але і зробити вікна привабливими з вулиці. Але все-таки захист вікон необхідна не тільки для краси. Перш за все, це можливість уникнути зайвого потрапляння сонячних променів, особливо якщо мова йде про сонячній стороні, а також можливість організувати приватну атмосферу, повністю сховавшись від сторонніх очей. Важливо, щоб в потрібний момент можна було легко відновити надходження світла в кімнату.

Сьогодні крім традиційних штор є маса способів красиво і практично оформити вікна в різних приміщеннях.

Оптимальний вихід

Горизонтальні жалюзі - це найпоширеніший і вигідний варіант. Вони коштують недорого, особливо якщо говорити і звичних жалюзі з алюмінієвими ламелями. Незважаючи на те, що найчастіше їх купують для офісів, добре вписуються в будь-яке приміщення. Вони дають можливість управляти потоком світла, робити затемнення сильніше і слабкіше одним рухом. Такі жалюзі часто монтують впритул до вікна, так можна економити місце і візуально розширювати простір в маленьких приміщеннях.

Простота в догляді - козир цього незамінного пристосування. Їх можна не тільки витирати, а й мити. Як недоліки деякі відзначають офіційний вид. Але зараз завдяки різноманітності колірних рішень можна підібрати варіант, який тільки додасть затишку. Єдиний мінус - легкий дзвін при протязі, але він приносить незручності далеко не всім.

Для великих вікон

Вертикальні жалюзі - прекрасне оформлення для великого вікна. Вони складаються з більш широких ламелей, в порівнянні з горизонтальними, а механізм дії такий же. Тобто, з такими жалюзі можна повністю закрити вікно від сонячного світла або частково зменшити освітлення, повернувши ламелі.

Їх виконують з різних матеріалів, найчастіше використовується текстиль з просоченням, яка дозволяє ламелям не притягати пил. Такі жалюзі відмінно підходять для габаритного вікна, вони можуть доходити до підвіконня або до самої підлоги. Доглядати за ними нескладно, але краще не допускати частого появи забруднень.

Красиво і затишно

Рулонні штори виглядають красиво, надають атмосфері особливий шарм, роблять затишній будь-яку кімнату . Великий вибір кольорів і текстур дозволяє їм не програвати в порівнянні з традиційними шторами, а зручний формат дає власнику можливість насолоджуватися таким же зручністю, як і при використанні жалюзі.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: