Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як організувати культурно-пізнавальну екскурсію своїми силами

Може скластися в житті ситуація, коли людина з обов'язку його служби, або через деякого розбіжності графіка прибуття і відправлення поїзда або літака, може виявитися в незнайомому місті на добу і більше. Можна цілий день просидіти в готельному номері перед телевізором або з інтернетом, а можна організувати собі екскурсію по місту. І це абсолютно нескладно.

Якщо рішення прийнято, для початку не завадить дізнатися якомога більше різноманітної інформації про майбутні заходи в місті, або проходять в ньому виставках або фестивалях. Це можна здійснити кількома способами.

Можна скористатися інтернетом, і отримавши відгуки про Four Squares Apartments на Поляні або іншому готелі міста, попросити метрдотеля якісь довідники туриста або номер довідкової служби міста.

Через пошуковий сайт також можна подивитися афішу міста.

Після вивчення всієї доступної інформації можна скласти список бажаних для відвідування місць. Обов'язково потрібно заручитися допомогою карти міста, і відразу відзначати точками розташування місця проведення заходів. Далі все залежить від запланованого часу перебування в місті. Можна вибрати кілька місць відвідування, що знаходяться територіально в близьких районах, або не більше двох, але віддалених один від одного.

Обов'язково слід враховувати інтенсивність руху міста, маршрути прямування громадського транспорту, віддаленість точок відвідування. Виходячи з цієї інформації, слід визначитися з видом транспорту. Це може бути метро, ​​якщо місто багатонаселений і територіально великий, або таксі, автобуси, а також варіант оренди автомобіля погодинно або на кілька днів.

Також необхідно відзначити години роботи виставок і фестивалів, до якого часу ходить по місту громадський транспорт та інші організаційні питання. Якщо є деякі побоювання подорожувати самостійно в незнайомому місті, можна провести чудово час в готелі. Тим більше, що привабливі ціни на номери в готелі Алроса на Козачому і інших готелів дозволяють проживати з повним сервісом обслуговування, а також додатково відвідувати оздоровчі кабінети масажу, сауну і інше. Готелі надають висококласні ресторани з меню на різний смак, а також послуги пральні, салонів краси і не тільки.

Перебуваючи в чужому місті, не слід забувати про питання безпеки, завжди тримати під контролем місцеперебування і варіанти звернення до служби допомоги при необхідності.

Якщо стоїть питання мовного бар'єру з місцевим населенням, не слід залишати межі туристичних районів міста, де без зусиль можна зустріти людину, що володіє декількома мовами.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: