Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Категорії кіно онлайн - фантастика

Фантастика - категорія кіно, де немислиме оживає і стає реальним. У цьому жанрі кінематографа вільно існують і уживаються один з одним паралельні світи і їх жителі, життя на інших планетах і незвідані розумні Всесвіти, прибульці і космічні війни. Опис життєвого укладу людей в майбутньому, нові раси, космічна реальність і неіснуючі простору, чужі світи, не завжди доброзичливі до людини, нереальні технології, які має наукове пояснення. Все це відкриє вам перегляд фантастики онлайн. А приголомшливі спецефекти мало кого залишать байдужим.

Фантастика буває різна, в цьому жанрі виділяються кілька напрямків. І наш кінотеатр надає широкий вибір фільмів в категорії фантастика онлайн.

Наукова фантастика

Це класичний напрям фантастичного жанру. Тут все нереально, але все можна пояснити з точки зору наукового підходу. Дивитися фантастику цієї гілки жанру люблять навіть люди, близькі до науки. Адже нерідко наукова фантастика схильна до пророцтв. І те, що сьогодні дивує і викликає недовіру, через 10-20 років стає нормою життя. Тому наукова фантастика онлайн і привертає величезну кількість користувачів мережі Інтернет. Фантастичні фільми цієї категорії часто оповідають про технологічний прогрес, його плюси і істотних мінуси, які нерідко призводять до трагедії: бід, хвороб, війн. Що і лягає в основу сюжету кіно.

Сучасна фантастика. Фільми кіберпанк

Киберпанк - новітня гілка наукової фантастики. Оповідання йде про антиутопічному світі людського майбутнього, де переміг технічний прогрес, високий рівень розвитку кібернетики. При цьому суспільство зазнає краху, соціальний занепад, радикальні зміни в суспільному житті. На першому місці стоїть робототехніка і кібернетична реальність. Занурення у віртуальний простір за допомогою спеціального костюма і шолома, необмежені можливості дій там давно притягують людей. Теж свого роду пророцтво прогресу. Адже найпростіший варіант такого шолома давно створений. І використовується психологами для лікування фобій, а також навчання пілотів і парашутистів. Головні дійові особи класичного кіберпанку - це хакери і штучний розум.

Чому варто подивитися фантастику на нашому сайті:

  • Ми пропонуємо фільми в жанрі фантастика в хорошій якості.
  • Широкий вибір фільмів по всіх категоріях фантастики: містика, фантасмагорія, кіберпанк, наукова фантастика та інші.
  • Підбірка найпопулярніших фантастичних фільмів, а також новинки цього жанру, що вийшли останнім часом.
  • Необмежена можливість перегляду будь-яких фільмів в будь-який час доби.

Від вас вимагається лише набрати в рядку пошуку: фантастика онлайн, а ми надамо вам радість перегляду улюблених фільмів і відмінний настрій.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: