Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Комедія не вийде з моди

Якщо ми хочемо поговорити про комедійному жанрі і про те, що можна вважати еталоном в цій області, впевнено можна згадати про радянську кінострічці Гайдая «Операція «И» та інші пригоди Шурика». Леонід Гайдай дійсно заслуговує особливої ​​подяки за цю роботу. Особливий стиль Гайдая - це фільми, які складаються з декількох коротких новел. Мало режисерів вміли так гармонійно розповісти три історії, і не відволікати глядача, а навпаки розважати.

Вже точно, ця комедія варта вашої уваги. Крім того Операція И та інші пригоди Шурика безкоштовно можна скачати в інтернеті. Шурик, як головний герой, об'єднав всі три новели, хоча сюжети в них і не переплітаються. Перша комічна історія називається «Напарник». У цій новелі Шурик, обложили хамського здорованя за те, що той не поступився вагітній жінці місце в транспорті. Після всіх комічних бійок, хам виявляється в міліції і отримує законні 15 діб. Але яке ж було здивування Шурика, коли до нього на будівництво потрапляє на виховну трудову діяльність все той же хам. Вже Шурик-то за нього візьметься, ну а глядачі будуть триматися за животи, коли подивляться, що буде витворяти здоровань, не бажаючи, звичайно ж, бути перевихованим.

Наступний ласий шматочок комедійного пирога називається «Мана». Ось вже, де Шурик зовсім комічний. Заморочені перед здачею сесії студенти не бачать нічого навколо, та власне і один одного вони не бачать. Познайомившись після іспиту і відразу ж відчувши, один до одного сильну симпатію, хлопець і дівчина знову опиняються в квартирі Ліди. Але ось дивно, у Шурика дежавю, йому все здається знайомим. А глядачам смішно до сліз, адже вони-то спостерігали, як наші студенти старанно займалися, потрапляючи в делікатні і смішні ситуації. Це абсолютно зворушлива частина кінокомедії. Ще в ній є професор - «лопух», у якого «апаратура при ньому» - списаний, до речі, з реального педагога одного зі столичних ВНЗ. Так, студенти сильні, коли треба щось вигадати, ну а в комічні ситуації потрапляють частенько.

І третя історія: в ній беруть участь смішні персонажі, блиснули ще в «самогонників», але тут вони перетнулися з Шуриком, відомим борцем з неробами. Шахраї задумали інсценувати грабіж, і тому робили замах на милу бабусю-сторожа, а напоролися на Шурика. Ну, і в результаті, звичайно, багато сміху і веселощів для нас. Операція И та інші пригоди Шурика безкоштовно в будь-який момент можна знайти в інтернеті і порадувати себе. Цікаво, що фільму багато років, а він не постарів, дивляться його з задоволенням і дорослі і діти.

Якщо ви великий любитель динамічно розвиваються сюжетів, погоні з бійками і боротьбою, то фільм Транзит дивитися онлайн вам обов'язково сподобається. Триллер знятий Антоніо Негреттой в 2012 році. З перших хвилин події розгортаються з величезною швидкістю: пограбування інкасаторської машини і втечу від поліції - це для затравки. Бандити знаходять спосіб переправити гроші в Мексику, підклавши їх в таку ж на вигляд сумку в машину звичайної сім'ї з дітьми. Якщо ви вирішите фільм Транзит дивитися онлайн, то неодмінно дізнаєтеся, які випробування чекають цю сім'ю. Адже все відразу пішло не за планом. Батько сімейства заарештований, бандити, неабияк налякавши жінку з дітьми, так і не знаходять грошей. Та це й не дивно, адже жінка-то взагалі не в курсі ситуації! Так, але це тільки поки, фільм же триває!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: