Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Круїзи з Петербурга

Багато сьогодні люблять подорожувати, але час в дорозі може йти по-різному. Якщо Ви робите авіапереліт або їдете на туристичному автобусі, Ви просто сидите в своєму кріслі. Зовсім інша справа, якщо Ви вирушаєте в круїз: сьогодні будь-який парою є величезний розважальний центр, де абсолютно кожен може знайти собі заняття до душі.

Краще бронювати квитки на пороми заздалегідь, щоб не засмутитися згодом, коли виявиться, що на обраний Вами маршрут вже немає місць. Незважаючи на досить відчутну вартість круїзів, їх популярність не зменшується - адже під час відпочинку багатьом хочеться отримати максимум задоволень. Вартість круїзу залежить від обраного Вами маршруту - чим більше міст планується відвідати і чим довше триває подорож, тим вартість квитків на пором буде вищою. Залежить ціна такої подорожі і від класу замовляється Вами каюти.

Для того щоб відправитися в круїз, часто доводиться здійснювати додатковий автобусний переїзд до будь-якого порту. Сьогодні існують різні круїзи з Петербурга та інших міст, тому Ви можете вибрати той маршрут, який найбільше відповідає Вашим бажанням і фінансовими можливостями. Уточнити вартість круїзу і всі інші питання Ви можете у оператора турагентства. Відправившись одного разу в круїз з Петербурга або з іншого міста, повернетеся Ви з твердим бажанням знову повторити подібну подорож.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: