Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Куди поїхати відпочивати?

Кожен житель землі, перш ніж взяти відпустку, думає, як краще його провести. Деякі вважають за краще залишитися вдома, і навести порядок або зробити ремонт. Інші віддають перевагу більш активний відпочинок.

Якщо ви все-таки вирішили відправитися кудись, відпочити, то заздалегідь потурбуйтеся про проживання. Hotel Donatello - готель, в якому ви зможете зупинитися як самостійно, так і з компанією.

Як правило, під активним видом відпочинку мається на увазі поїздка подалі від будинку. Для цього потрібно визначитися з тим, яка ви людина. Бути може, ви дуже любите спорт і хочете поїхати на базу відпочинку, де можна буде надолужити все упущені моменти і підтягнути свою форму.

А може, ви дуже любите природу, і жити не можете без походів? Тоді найкращий варіант - це відправитися з великою компанією в якусь лісову гущавину, де можна по повній програмі відпочити від домашніх турбот.

Ну, а якщо ви ставитеся до третього виду людей, які вважають за краще курорти різноманітного типу, то саме час визначитися з місцем вашого відпочинку. Для того щоб не було плутанини і плутанини, скористайтеся деякими порадами.

Перше, на що варто звернути увагу, - це місця, які по-справжньому дозволяють вам набратися нових сил для успішного повернення. Якщо ви любите лежати на пляжі і поступово повертатися з одного боку на інший, то вам прямий шлях в жаркі країни. Не потрібно їхати на лижні курорти, якщо ви не бажаєте цього.

Далі потрібно розподілити свій бюджет. Це дозволить вам зрозуміти, куди найкраще вам їхати. Бути може, ваші заощадження не дозволять по повній програмі відпочити саме в тому місці, куди ви підете.

Після цього почитайте коментарі про місце вашого відпочинку. Як правило, необхідно звертати пильну увагу на таких пунктах, як місцевість і клімат. Бувають випадки, коли люди, не знаючи таких нюансів, взимку їздять в країну, де в цей момент холодно або дощитиме. Саме тому відпочинок буває зіпсований.

Найкраще звернутися до туристичним операторам, які без зайвих зусиль підкажуть вам, в яку пору року і куди найкраще відправитися.

Також незайвим буде дізнатися відгуки про цей готель, в якому вам належить жити. А саме необхідно буде поцікавитися про якість обслуговування, про кількість людей, на яку соціальну групу орієнтоване заклад. Гостинний двір Романія - відмінний варіант для сучасних туристів.

Не варто забувати і про відгуки ваших друзів. Дізнайтеся, куди вони їздили, і які враження залишилися у них після подорожі. Не забувайте, що таку думку саме достовірне і правдиве.

Звичайно, найкраще подорожувати великою компанією, але і від неї можна сильно втомитися, так як у всіх людей потреби індивідуальні. Тут вже вирішувати особисто вам.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: