Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Курси англійської для моряків - навіщо вони потрібні і де їх пройти?

Люди, які переступають поріг школи з вивчення іноземних мов або вирішуються все-таки знайти хороші курси англійської та присвятити деякий час навчання, як правило, точно знають, навіщо їм потрібна іноземна мова.

Наприклад, сьогодні моряку складно отримати контракт , якщо він не володіє англійською на досить хорошому рівні. Саме тому багато шкіл іноземних мов представляють спеціальний курс "Англійська для моряків" ( "English Course for Seamen"). Але ці курси дуже спеціалізовані і існує в містах, поряд з якими є порти, а значить і попит. Як вибрати курси англійської для моряків щоб не змарнувати час і гроші, а також де знайти школи, які навчають моряків англійській мові? Однозначно найпростіше сісти за комп'ютер і спробувати знайти подібні курси в інтернеті - це найвірніший спосіб. Ви зможете оперативно дізнатися вартість таких курсів і пошукати отзивів про процес навчання. Рекомендуємо також подивитися на курси англійської в Одесі - кілька шкіл з цього списку напевно надають послуги навчання моряків іноземної мови. < /p>

Як правило, всі спеціалізовані курси (фінансовий, юридичний і т.п.) рекомендують вивчати, вже маючи певну лексичну і граматичну базу: ви просто додаєте в свій лексикон термінологію і мовні звороти, які часто використовуються у вашій професії. Але курс "Англійська для моряків" найчастіше розроблений для тих, хто починає вивчати англійську з нуля, більш того, для тих, хто має в своєму розпорядженні досить обмеженими часовими ресурсами: рейс через місяць, наприклад.

Якісний курс англійської для моряків передбачає розвиток усіх мовних навичок: читання, письма, говоріння та сприйняття англійської на слух. Але граматика, як правило, подається в спрощеній формі. Головна особливість курсу - він максимально практичний. Вивчаючи курс, ви:

  • поповнюєте запас слів професійною лексикою
  • формуєте вимова формуєте базові розмовні навички
  • вчитесь швидко говорити і сприймати англійську мову на слух

Крім того, деякі курси англійської для моряків пропонують студентам підготовку до співбесіди або спеціальним іспиту Marlins. Саме цей іспит дає морякам гарантію працевлаштування в престижних міжнародних компаніях. Також варто звернути увагу на те, що вибираючи курс "Англійська для моряків", ви можете конкретизувати свої цілі, вказавши, для якої спеціальності вам необхідна англійська:

  • Механік (Engineer)
  • Судоводитель/Штурман (Navigator)
  • Стюарди (Steward)
  • Рядовий склад / (Sailor)
  • Кухар (Cook)
  • Офіціант (Waiter)

Крім того, також існують спеціальні курси для командного складу і курси ділової морської листування.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: