Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Активний відпочинок в Карпатах

Активний відпочинок в Карпатах

Активний відпочинок в Карпатах

Людині, яка багато годин щоденно проводить в офісному кріслі, приймає важливі рішення та постійно знаходиться в стані стресу, просто необхідно деколи робити невеличкий струс, щоб переключитися. Саме тому, активний відпочинок в карпатах останнім часом набуває такої популярності.

ТК Воєводино – готелі в Закарпатті

Мова йде про такі види спорту, завдяки яким в крові піднімається рівень адреналіну, що сприяє підвищенню захисних сил організму, заставляє відчувати перемогу під час певних змагань з природою.

Що обрати під час відпочинку в Карпатах?

Серед найбільш поширених видів активного спорту в Карпатах можна виділити польоти на дельтаплані чи параплані, заняття альпінізмом, скалолазання, дайвінг чи луговий спорт, катання на квадро циклах або канатну переправу, охоту чи рибну ловлю. Безумовно, такий відпочинок потребує бути уважним та спритним, мати певну фізичну підготовку.

Рафтинг в Караптах

Найбільш поширеним варіантом відпочинку в Караптах є рафтінг на р. Чорний Черемош. Цей тип відпочинку відрізняється тим, що тут можуть приймати участь всі, хто забажає. Найменші учасники – 10-річні діти, яким дозволяють займатися рафтінгом тільки в присутності дорослих, які за них відповідають. Це досить цікаве заняття та достатньо безпечне: зробити сплави по гірським бурхливим рікам можна на катамаранах чи рафтах в супроводі досвідчених інструкторів.

Прогулянки на конях

Кінні прогулянки – також один з найпоширеніших видів активного спорту. Прогулянка верхи це чудова змога не тільки насолодитися чудовими краєвидами, а й гарний шанс поправити здоров’я. Вважають, що під час прогулянок на конях, в організмі людини працюють усі м’язи, що сприяє укріпленню тіла, розвиває рівновагу та підвищує загальний тонус тіла. До того ж, під час відпочинку в Карпатах, завдяки кінним прогулянкам можна милуватися гірськими вершинами, вкритими снігом та лісами.

Обираючи готелі в Карпатах, віддавайте перевагу тим, де є додаткові варіанти відпочинку. Майже всі туристичні комплекси пропонують прокат гірських велосипедів, єлектромобилів та роликів, організовують змагання з пейнтболу чи походи в гори.

В Карпатах і досі є багато цікавих замків та монастирів, але знайомитися з ними також можна по-різному. Наприклад, виконуючи певні польоти на аерошуті можна не тільки побачити красоти краю з висоти, а й зробити панорамну зйомку. Це чудова нагода отримати гострі враження та познайомитися з місцевими пам’ятками.

Детальніше ua.voevodyno.com.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: