Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Рекомендовані місця до відвідування в Італії.

Італія у всій красі: гід мандрівника

Італія - ​​це країна, яка підкорює вже з першого кроку по новій землі. Півострів - «чобіт», обитель макаронів і смачної кави, батьківщина пасти і піци, місце, де живе Найбільший Папа Римський. Вона зберігає в собі таємниці давнини і вміло впроваджує в повсякденне життя сучасні технології. Тут живуть нащадки великих діячів мистецтва і їздять супернавороченного автомобілі. Про країну можна говорити нескінченно довго і красиво.

Але є і «зворотний бік». Італія - ​​це суцільні туристичні місця, які буквально витоптані мільйонами ніг. Побачити як живуть звичайні італійці - це особлива розкіш. Туристів зазвичай не возять по маленьким селам і затишним деревенькам, тому якщо ви хочете бути не звичайним приїжджим, а стати ближче до культури, замовляйте трансфери в Італії в автентичні регіони.

Місця, обов'язкові до відвідування

Яким би гучним ні Рим, побачити його зобов'язаний кожен турист. Почати екскурсію найкраще зі столиці, а вже після відправлятися в аутлет Фиденца Віладж і по інших місцях шопінгу. Рим в першу чергу відомий древнім Колізеєм, але є й не такі «приземлені» місця. Як не складно здогадатися, мова йде про Ватикан.

Туристичні компанії навіть виділяють окремий напрямок - паломницькі тури. Побачити намісника Бога з кожним роком приїжджає все більше і більше людей. Крім того, по Італії розкидані християнські святині. Наприклад, будинок Богородиці в Лорето. Ну а для ті, хто вже наситився красотами столиці, завжди можуть замовити трансфери на курорти Австрії.

Мандрівникам, які цінують античність і не можуть упустити випадку подивитися на стародавні руїни, рекомендовано відправитися в Салерно. Тут же можна навести візит в легендарні Помпеї. Навіть звичайна прогулянка стане незабутнім екскурсом в минуле.

Окремо серед історичних місць стоять Сіракузи, знайомі всім ще зі шкільних підручників.

Місця мистецтва

Мистецтво в Італії - це особливе поєднання гармонії класицизму і модерну. Кольорові мозаїки і фрески, в достатку присутні у всіх містах країни, вже самі по собі гідні звання шедеврів. Незважаючи на вікову історію, кольору мозаїк і раніше вражають. Особливу радість туристу-романтику доставить відвідування наступних місць:

  • Верона. Тут, як пам'ятаєте, зустрічають на події;
  • Флоренція. Тут розташована найбільша виставка живопису Італії;
  • Піза - це не тільки вежа, але і давня обитель представників роду Медічі;
  • Агрідженто. Місто порадує знаменитою Долиною Храмів, які, до речі, зайняли почесне місце в списку світової спадщини від ЮНЕСКО.
  • Падуя. Культове місце любителів астрології і фресок на задану тематику.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: