Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Сімейний похід в сауну - велика користь для здоров'я

Деякі батьки категорично проти походів в сауну всією сім'єю. Мами і тата впевнені в тому, що перебування в сауні може негативно позначитися на самопочутті їх дитини, однак це помилкова думка. Головним, а що найцікавіше, єдиним протипоказанням виступають серйозні ускладнення зі здоров'ям. Недуги, при яких заборонено відвідувати подібні заклади, зустрічаються менш ніж у 1% людей.

Почати руйнувати міф про те, що сауна шкідлива для дітей, варто з історії. За часів стародавніх слов'ян діти народжувалися саме в умовах сауни. Для батьків європейських країн похід з дітьми в сауну, починаючи з віку 4 років, - цілком звична справа. Крім того, варто відзначити, що переважна кількість центрів для оздоровлення та дитячих установ в обов'язковому порядку включають в програму похід в сауну. Вчені вже неодноразово доводили, що діти, які систематично ходять з батьками в сауну, мають імунітет на 80% стійкіше, ніж діти, ні разу не були в даному закладі. Тільки через це сауни києва не тільки можна відвідувати всією сім'єю, але і потрібно. Варто відзначити, що похід в сауну з дітьми, які перебувають в підлітковому віці, вкрай важливий. Умови, які створюються в приміщенні, стимулюють виключення таких проблем, як вегето-судинна дистонія, розлади в психічному і поведінковому плані, а також проблемна шкіра.

Однак варто добряче підготуватися до походу і засвоїти головні правила. Організм дитини відрізняється від дорослого, саме тому процес звикання повинен бути дуже повільним і акуратним. Варто почати з того, що в сухому приміщенні дитина буде відчувати себе більш комфортно. До того ж, час, проведений з родиною, завжди йде на користь. Починаючи привчати дитину до сауни з ранніх днів, батьки раз і назавжди позбудуться такої проблеми, як страх води. Як згадувалося вище, проблем з інфекційними захворюваннями не буде, відповідно, і імунітет буде просто відмінним.

Якщо страх від спільного походу в сауну грунтується на тому, що дитині може бути нудно, не варто переживати. Сучасні організації пропонують широкий спектр послуг та кімнати відпочинку. У них розміщені зручні дивани, телевізор, відеоплеєр і багато іншого. Час за переглядом улюблених картин пролетить швидко і цікаво. У будь-якому випадку, спробувати відправитися всією сім'єю в сауну все-таки варто.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: