Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Слов'янське Середземномор'ї

На прекрасних гористих берегах ласкавого Середземного моря розкинулася маленька і дуже затишна країна - Чорногорія. Назва її говорить сама за себе - це країна Черних гір.

Гори, що простяглися вздовж вузької берегової смуги, дійсно чорного кольору. Але хоч би якого кольору були ці гори, вони утворюють безліч невеликих бухт, бухт, піщаних лиманів, на яких влаштовані дивовижні пляжі з білим піском і прекрасної чистою водою Середземного моря. Завдяки обгороджений горами таких природних пляжів на них практично не буває сильного хвилювання моря, тому можна не боятися псування пляжного відпочинку бурхливим морем. Щоб потрапити в цей райський куточок досить просто забронювати тур з Москви.

Чорногорія є спільнота старих міст, що стоять уздовж вузької коси морського узбережжя, які були побудовані з каменю в незапам'ятні часи. Всі ці міста ви зможете відвідати завдяки тому, що площа країни дуже мала. Близькість моря пом'якшує літню спеку і дозволяє вам бути досить бадьорими і динамічними в будь-який час доби.

В Чорногорії є можливість поєднати відпочинок на морі з оглядом визначних пам'яток, зануренням в древню європейську культуру містобудування, а також неспішними прогулянками по вуличках старих міст з їх нескінченними торговими лавками.

Люди художнього складу зможуть зануритися в споглядання фантастичних пейзажів, освічених кристально чистим морем і горами. З кожної точки вам відкриється неповторний вигляд на божественну місцевість.

Індустрія відпочинку та туризму в Чорногорії добре розвинена. Тут ви зможете відпочити на фешенебельному острові Святого Стефана, в звичайному пансіонаті або придбати індивідуальні тури з Москви з проживанням на віллі. Вілла являє собою особняк з усією необхідною інфраструктурою, в якій ви зможете зарезервувати одно-, дво-, трикімнатні квартири або ж весь особняк. Ви зможете підібрати віллу прямо на морському березі або в деякому віддаленні.

Варто зауважити, що всі вілли знаходяться близько до пляжів, максимум в 20-30 хвилинах неспішної ходьби. Якщо ви любите милуватися красою природи, то цей час пішої прогулянки до морського узбережжя створено саме для вас, вона принесе вам багато задоволення. Пориньте в світ прекрасних мрій і фантазій, який особливо пленітелен на ласкавому морському березі.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: