Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Поради відпочиваючим

Якщо ви вирішили присвятити свій черговий відпустку підтримці свого здоров'я на належному рівні, вирушайте в санаторій в Анапу. Перебування там повинно бути для вас і максимально не тільки приємним, і не менш корисним. Якщо ж ви перенесли недавно якесь гостре захворювання у вигляді ГРВІ, харчового отруєння, нападу алергії або гострого бронхіту зачекайте кілька тижнів, перш ніж вирушати на курорт. Якщо ви страждаєте яким-небудь хронічним захворюванням, постійно спостерігаєтеся у лікаря, постійно приймаєте потрібні ліки, не припиняйте їх приймати і на курорті. Перед поїздкою обов'язково відвідайте свого лікаря і проконсультуйтеся з ним про дозах ліків.

Є ряд таких хронічних захворювань, загострення яких відбуваються сезонно. Це виразка, хронічний бронхіт, алергія. У той період часу, коли ви відчуваєте, що скоро почнеться загострення, потрібно провести особливе проти рецидивної лікування, яке вам зобов'язаний призначити лікар. І лише після нього їхати на курорт.

В залежності від місця вашого проживання, Анапа може виявитися в іншій кліматичній зоні, і в іншому часовому поясі. Потрібно так оптимально вибрати сезон для лікування, коли не буде такою різкою різниці температур. Звичайно, в першу чергу це стосується людей похилого віку, що вибрали відпочинок в Анапі.

Важливо так само відповідально поставитися до тих обстеженням, які необхідні для заповнення обов'язкової санаторно-курортної карти. Вони повинні бути зроблені своєчасно і бути об'єктивними. Дослідження в санаторії зможуть лише уточнити ваші діагнози. Звичайно, можна і на місці зробити санаторно-курортну карту. Але за цю послугу доведеться доплачувати окремо, а дорогоцінний час лікування буде упущено.

При проходженні санаторного лікування в Анапі не варто прагнути до максимального числа одержуваних процедур. Краще почати комплекс вашого лікування з декількох найкорисніших процедур. Адже процедури, як буває з деякими ліками, можуть виявитися несумісними між собою. Тому не варто перестаратися в лікуванні.

В період перебування на відпочинку слід постаратися мінімізувати службові ділові розмови по телефону, відкласти вирішення поточних проблем, виключити будь-які стресогенні чинники. В іншому випадку санаторний курс не буде настільки результативним.

Засмагати біля берега моря слід активно! Перебуваючи на пляжі, не варто уподібнюватися неповороткому тюленеві, влаштовуючи лежбище, годинами валяючись на лежаку. Варто, наприклад, прогулятися вздовж лінії прибою, загрібаючи ногами пісок і бавлячись з набігають хвилями. Крім того, що це дуже приємно-це ще і дуже корисно. Дренаж, обкатані водою,, стимулюють точки акупунктури, що знаходяться на наших ступнях.>

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: