Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Сочі - перлина чорного моря

Сочі по праву вважається літньою столицею Росії. Мабуть, немає більш популярного курорту для літнього відпочинку у росіян, ніж цей славний курорт. Завдяки проведенню Олімпійських ігор, місто стало знаменитим у всьому світі. Тут є все: прекрасне море, лікувальні бази, цікаві пам'ятки, можливості для занять спортом. Це місто-мрія. З одного боку підносяться величні вершини гір Кавказу, з іншого боку на сонці виблискує море, а між ними буйна зелень реліктових дерев.

Складається відчуття, що тут всього два сезони: літо і весна. У зимові місяці можна спостерігати незвичайне явище - люди в місті ходять в легкому одязі, а, від'їхавши на невелику відстань, в засніжених горах можна побачити екстремалів, які катаються на лижах. Ось такий тут буває контраст взимку - міські температури піднімаються, часом, до 18 градусів, а на висоті царює Снігова Королева.

Де розміститися в Сочі? Варіантів маса. Потрібне лікування? Санаторії міста привітно відкривають свої двері. Хочете відпочити на березі моря з триразовим харчуванням і місцевими дискотеками? Тоді пансіонати для вас. Чи не хочете бути прив'язними до місця перебування? Вибирайте: будь-який готель Сочі на березі моря, вже приготувала для вас свої номери. Хочете заощадити - оренда житла на ваш варіант. Вартість залежить від типу розміщення, відстані від моря і інфраструктури.

Які місця обов'язкові для відвідування? Щоб відчути атмосферу міста відвідайте хоча б п'ять.

Сочинський дендрарій

Територія цього дендрарію по площі становить майже 50 га. Тут знаходиться понад 1500 видів рослин. Також тут розташувався акваріум, в якому можна поспостерігати за поведінкою морських мешканців.

Парк Рів'єра

Ще одне зелене місце Сочі. Прогулюючись в тіні алей цього парку, ви відпочинете від суєти міста і жаркого пляжу. Не забудьте зробити кілька яскравих фотографій на тлі строкатих клумб. так само гідна вашої уваги знаменита Поляна Дружби, в посадці дерев якій брали участь відомі космонавти і діячі мистецтва і політики. А ще тут маса атракціонів, як для дорослих, так і для дітей.

Дельфінарій «Акваторія»

Мрієте сфотографуватися в обнімку з дельфіном? Приїжджайте в це місце, і ваша мрія збудеться! Оцініть артистизм морських котиків і білух. Поплескайте морським левами і моржам, які покажуть вам свої акробатичні номери.

Аквапарк «Амфібіус»

Чи любите водні розваги? Тоді це місце для вас. Тут ви вдосталь наплаватися в басейні і насолодіться спуском зі всіляких водних гірок. А перекусити тут можна в численних кафе.

Співаючі фонтани

Хочете насолодитися грою води і музики? Відправляйтеся на Платанове алею. Увечері тут розгортається неймовірне світлове видовище - співаючі фонтани.

В місті багато парків, розважальних комплексів і просто красивих місць. Навіть за 2 тижні неможливо обійти всі визначні пам'ятки. Влітку тут проходять нескінченні концерти зірок естради - Сочі є улюбленим містом для гастролей. За кілька днів відпочинку можна відвідати більше концертів, ніж за весь рік проживання в рідному місті.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: