Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Способи проведення гастроскопії

Єдиний спосіб отримання докладної інформації про стан шлунка це гастроскопія. Процедура досить таки неприємна, адже її проведення пов'язане із зануренням в шлункову порожнину чужорідного тіла. Така маніпуляція неодмінно викликає блювотний рефлекс, що є нормальним явищем. Сьогодні, щоб уникнути дискомфорту у обстежуваного дуже часто проводиться гастроскопія уві сні. Занурення в сон проходить під впливом медикаментозних засобів, при цьому організму не наноситься шкода і вдається уникнути стресу. Сама ж процедура мало чим відрізняється від класичного варіанту її проведення. В якості головного інструменту обстеження також використовується ендоскоп - довга еластична трубка, на кінці якої знаходиться об'єктив, який передає зображення на монітор, дозволяючи фахівцеві повністю переглянути травний тракт і виявити вогнища запалення.

Дуже часто фахівцям гастроентерології неможливо зібрати повний анамнез без проведення внутрішнього аналізу стану шлункового тракту, саме тому в більшості випадків гастроскопия є єдиним виходом. Однак її проведення може викликати досить неприємні відчуття і провокувати блювотний рефлекс, саме тому дана маніпуляція зазвичай проводитися з попереднім очищенням шлунка. В сучасності практикується такий варіант обстеження як гастроскопія уві сні. Деякі види ендоскопів дозволяють крім візуального дослідження провести ще й забір зразків слизової поверхні або поліп для подальшого лабораторного вивчення. Така процедура називається біопсією. Дуже часто біопсія проводиться спільно з візуальним оглядом кишечника.

Досвідчені фахівці в області гастроентерології можуть поставити попередній діагноз виходячи з симптоматики, виявленої у пацієнта, однак для підтвердження або ж повного спростування припущень лікаря просто необхідна гастроскопія шлунка. Процес досить таки болючий і має проводитися виключно фахівцями, саме тому для роботи з апаратом для проведення цієї маніпуляції необхідно проходити спеціальну підготовку. Сам апарат, за допомогою якого проводиться обстеження, виконаний у вигляді гнучкого зонда, який підключається до комп'ютера і дає можливість передавати дані на монітор. Сторона еластичною трубки, яка призначена для проникнення в шлунок має спеціальну мікроскопічну камеру з підсвічуванням.

Хоча гастроскопія і не є нововведенням в методології обстеження верхнього шлункового тракту, однак саме ця маніпуляція є найбільш дієвим методом, який допомагає фахівцям зібрати повний анамнез. Вартість процедури може варіювати в залежності від кваліфікації фахівців, які її проводять і модифікації використовуваного обладнання. Гастроскопия шлунка, що проводиться за допомогою найсучаснішого обладнання, допомагає отримати зображення найвищої якості в цифровому форматі. При необхідності існує можливість збереження результатів на жорсткому носії для подальшого більш глибокого вивчення отриманого матеріалу.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: