Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Старий Бар: сучасна старовину Чорногорії

Популярність відпочинку на Адріатиці, не втрачає позицій незважаючи ні на які фінансові та політичні кризи. Серед курортів Адріатичного моря гідне місце займають чорногорські міста - великі і маленькі, але незмінно гостинні і дивно красиві.

Бар - один з найбільших міст Чорногорії, основу якого заклали ще стародавні римляни. Оскільки Бар є ще і діловим центром, тому дещо відрізняється від традиційного вигляду міста-курорту. Тут немає постійного шуму і суєти, тому Бар підходить для спокійного відпочинку на узбережжі, прийняття сонячних і морських ванн.

Клімат в цій частині Чорногорії теплий і м'який, тому відпочинок в Барі ідеальний і для молоді, і для сімей з дітьми, і для людей старшого віку.

Любителі шопінгу будуть приємно здивовані дуже гуманними цінами і різноманітністю товарів на місцевому ринку і в численних магазинчиках. Численні кафе і ресторанчики виділяють чудові аромати національних страв.

З міській набережній можна спостерігати за прекрасними морськими яхтами і лайнерами. Урізноманітнити дозвілля допоможе невеликий парк атракціонів, в якому можна взяти напрокат електромобільчіка або спробувати освоїти професійні батути.

Тим, хто цікавиться живою природою, припаде до смаку прогулянка по старовинній оливковою гаю. Місцеві жителі пишаються місцевою визначною пам'яткою - старої оливою, якій більше 2000 років. Це дивовижне дерево - пам'ятник природи і охороняється державою.

Піщані пляжі Бара плавно переходять в галькові і піщано-галькові узбережжі. Море тут спокійне і ласкаве, тому водний відпочинок в Барі подобається всім: на пляжах рясніють парасольки від сонця, широкополі капелюхи, надувні круги для малюків - але при цьому немає шуму і суєти, чутні лише крики чайок, гудки кораблів і шум моря.

Недалеко від берега знаходяться кілька старовинних затоплених кораблів - прекрасний привід освоїти ази дайвінгу або попрактикуватися в підводному плаванні і відчути себе шукачем скарбів.

Любителям пригод і старожитностей сподобається і екскурсія в Старе місто - це попередник сучасного Бара, покинутий жителями. Зараз можна прогулятися по його старовинними звивистими вуличками, уявити собі, яким строкатим і галасливим він був в ті часи, коли тут вирувало життя: тут бували і венеціанські купці, і турки, і сарацини - за свою майже двотисячоліття міські стіни багато чого побачили. Прогулянка по таємничих лабіринтах старого Бара може стати справжнім романтичним пригодою.

За вибором туриста Бар може запропонувати практично будь-який вид відпочинку, перетворюючись відповідно до своїх уподобань своїх гостей.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: