Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тандемна кухня як новий погляд на японські ресторани.

Численні рибні і японські ресторанипользуются у ділових жителів мегаполісу незмінною і стабільною популярністю. Покуштувати дивовижні і незвичайні морепродукти прагне все більше число гостей столиці.

В цьому плані хочемо звернути Вашу увагу на модний ресторан «Globo», який здатний здивувати Вас, запропонувавши незвичайну морську кухню, засновану на свіжих морепродуктах.

В тому, що вони - свіжі відвідувачі ресторану можуть переконатися на власні очі. Для них прямо з акваріума закладу дістануть різноманітних молюсків і кальмарів, крабів та інших мешканців Японського моря. Чемні офіціанти дадуть всебічні консультації з питань приготування і очікуваної смакової гами від пропонованих шеф-кухарями страв з конкретних мешканців морських глибин. Джеральд Обіналі, шеф-кухар ресторану по японській кухні, готовий, наприклад, пригостити Вас фірмової запеченої в солі морською рибою.

Щоб відвідувачі не нудьгували в очікуванні замовлення, їх увазі пропонується прекрасне барне меню зі всілякими алкогольними напоями та неординарними коктейлями. Також є можливість замовити кальян на різних шальках з прекрасними нотками.

Ресторан «Globo» не позиціонує себе як заклад, що належить до виключно японським ресторанам. Фішкою підприємства є його тандемних: в ресторані є сусідами два напрямки кухні.

  1. Середземноморська: зі своїми холодними і гарячими закусками з овочів, птиці і м'яса.
  2. Японська, очолювана суші-майстром, який готовий Вам запропонувати крім смачних ролів, супів і салатів різноманітні рибні страви з тихоокеанського узбережжя.

Два шеф-кухаря взаємно доповнюють один одного, а у відвідувачів з'являється можливість вибору.

Також, «Глобо» готовий здивувати Вас своїми десертами. Безсумнівно, Вам буде дуже цікаво спробувати, наприклад, смажене ванільне морозиво на подушці з ананаса в карамельної оболонці.

Ближче до ночі, ресторан перетворюється в модерний клуб з усіма його ознаками: сучасна музика, виступи артистів і танцюристів, елітні відвідувачі і знаменитості тут часті гості. У Вас є прекрасна можливість споглядати своїх кумирів, якщо Ви будете інтерактивні: в соцмережах і на сторінках нашого сайту завжди є барвисті анонси виступів наших гостей.

На додаток до всього в денні години, для любителів бізнес-ланчу ресторан гарантує, що кожен 6-й обід, що відбувся протягом 60-ти днів - за рахунок закладу. Будьте нашими гостями і переконайтеся, що нам є ще чим Вас здивувати!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: