Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Транспортування і зберігання надувного човна

З настанням теплих весняних і особливо літніх днів любителі водних розваг і риболовлі поспішають знову пустити на воду своїх вірних помічників - надувні човни Колібрі. Однак досвідчений рибалка відмінно знає, що мати човен - це не тільки задоволення, але і обов'язки. У чому ж вони полягають? Дуже важливо поставитися серйозно до двох основних складових: транспортування та зберігання. Дбайливе ставлення і експлуатація допоможуть Вам продовжити термін служби плав засоби.

Отже, перше з чого починається практично кожне водну подорож - це доставка Вашого плавального засобу до місця старту. Якщо транспортування здійснюється на трейлері, то подбайте про те, щоб підкласти щось м'яке під днище, щоб не пошкодити кільову частина. При цьому радимо не нехтувати таким аксесуаром для, як перевізний тент. Він відмінно захищає ПВХ човни Колібрі від шкідливого впливу ультрафіолетових променів. Якщо Ви віддаєте перевагу або змушені транспортувати плав засіб в складеному вигляді, не варто просто закидати її в багажник авто, наприклад. Попередньо помістіть її в захисний мішок. Також відмінними аксесуарами для транспортування човнів служать спеціальні рюкзаки і сумки для човнів Колібрі.

Після прибуття на місце сплаву не забудьте ще про одну деталей: якщо човен зберігалася в холодним місці, то її необхідно прогріти перед тим, як надувати. Інакше матеріал може пошкодитися.

Ось закінчився плавальний сезон, і кожен добросовісний господар починає переживати з приводу зберігання. Насправді надувні ПВХ човни Колібрі не вимагають якихось спеціальних засобів для їх зберігання. Перш за все плав засіб потрібно підготувати до "зимової сплячки". По-перше, човен потрібно ретельно промити, щоб на ній не залишилися бруд, пісок, водорості та інше. Спочатку моєму човен мильним розчином. Краще використовувати при цьому звичайне господарське мило. Інші засоби для чищення не бажані, тому що вони можуть пошкодити ПВХ. З цих же міркувань використовуйте тільки бавовняну тканину або губку при чищенні. Потім ще раз промити чистою водою і дуже добре просушити. Рекомендуємо сушити човен в здутому стані, щоб вона всього лише не втрачала своєї форми. Але ні в якому разі не сушіть човен під прямими сонячними променями, і тим більше в надутому стані. Далі чисту, суху і повністю здути човен складаємо в транспортувальний мішок або сумку і зберігаємо в сухому прохолодному місці. Якщо є можливість, то краще зберігати човен в розкладеному і злегка надутому стані. Чим менше складок на човні, тим довше вона вам прослужить.

І остання порада: не залишайте своє плав засіб на зберігання там, де до нього можуть дістатися гризуни. Запах ПВХ особливо сильно приваблює голодних гризунів. Як варіант, можна обробити човен спеціальним захисним засобом.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: