Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тур в Стамбул

Місто Стамбул - найбільше місто в північно-західній частині Туреччини. Після вступу країни в Євросоюз він був визнаний одним з культурних центрів Європи. І можливо, що після такої події, це місто Туреччини з її багатою культурою та історією щорічно стало відвідувати майже 12 мільйонів туристів.

Кращі туристичні пам'ятки в Стамбулі

Тури по Стамбулу включають в себе кращі історичні пам'ятки в місті, які турецькі історики радять відвідати туристам з усього світу для ознайомлення з культурними цінностями країни.

Основний тур, під назвою «Імперіал», застосовуваний багатьма екскурсійними компаніями з різних країн включає в себе відвідування різноманітного безлічі культурних місць Стамбула.

На початку поїздки по місту вам запропонують відвідати Айя-Софія або собор Святої Софії Константинопольської в районі Султанахмет. Ця церква Божественної мудрості призводять в трепет своєю чудовою спорудою кожного, хто ступить на її територію. З моменту свого зведення собор служив місцем поклоніння для кількох релігій. Спочатку Візантійська імперія під час царювання імператора Юстиніана побудувала його в 536 н.е. як християнський собор. Але, коли Османа війська в 1453 році захопили Константинополь, вони перетворили його в свою мечеть, що діяла майже до кінця 1935 року, коли міська влада визнали її історичну цінність і на її основі створили історичний музей.

Наступна точка для відвідування - Блакитна мечеть, побудована султаном Ахметом і функціонує досі, як священний будинок поклоніння мусульман. Мечеть, яка є вітриною вищої архітектурної майстерності Османської імперії, отримала свою назву від плитки синього кольору, якої облицьована верхня частина її споруд. Щоб попасти в Блакитну мечеть необхідно повністю прорахувати всі, як то кажуть до хвилини, оскільки мечеть відкрита для туристів лише під час проведення молитви. Всі відвідувачі, за мусульманськими звичаями, обов'язково на вході повинні знімати взуття, а жінки до того ж покривати своє волосся хусткою.

Після цього відвідайте Єгипетський Обеліск, який є первісним храмом висотою близько 20 метрів, розташований на Стамбульському іподромі.

Тури по Туреччині не будуть повними, якщо ви, хоч на годину, що не зайдете на Гранд базар - райське місце для покупців з усього світу і турецьких продавців, які торгують в більш ніж п'яти тисяч сувенірних лавках і магазинах. Вважається, що цей критий ринок є одним з найперших в світі торгових центрів. На ринку ви зможете знайти різноманітний товар: кераміку, килими, прикраси, спеції, старовинні монети та предмети антикваріату.

В стандартний тур по Стамбулу входить відвідування ще одного туристичного місця зі своєю цікавою історією і дивовижними пейзажами - палац Топкапи. У свої часи палац був центром однієї з найбільших імперій Османських Султанов. Зараз на його території розташований чудовий музей. Скарби в палаці унікальні і включають в себе античне зброю, різноманітні годинник і порцелянові вироби.

Мечеть Рустем Паша - інше османське спадщина, в якій створено цілий комплекс магазинів, дохід від яких підтримує цей будинок поклоніння.

Оформляючи групові тури по Туреччині від туроператора ZEMexpert, можна замовити і Босфорську круїз по Стамбулу, в маршрут якого зазвичай входить:

  • огляд міських стін Стамбула (стін стародавнього Константинополя) представляють собою ділянки оборонних мурів, які захищали місто за часів Римської імперії. Багато ділянок цієї стіни залишаються неушкодженими за рахунок постійного відновлення.
  • річка Золотий Ріг, що служила головним портом і місцем торгівлі до середини 20-го століття.
  • ринок спецій - наступний за величиною критий турецький ринок після Гранд базару. Основні продукти, які тут можна придбати: сир, сухофрукти, варення, горіхи і ароматне кондитерський виріб відоме всім як Рахат-Лукум. Крім цього, на ринку ви знайдете широкий вибір сувенірів і турецьких товарів.
  • фортеця Румелі - оборонна споруда побудована під час правління Султана Мехмеда II, який правив Константинополем до його відриву від Візантії. На екскурсії між потужними стінами і вежами фортеці ви зможете пережити епоху ворогуючих імперій. Однак, під час ходьби тут, необхідно бути гранично обережним, так як у більшості сходів і переходів відсутні огородження.
  • стамбульський Босфорську міст, що знаходиться на 16 місці в світі по своїй довжині - висячий міст, вперше з'єднав в Туреччині Азію з Європою. Азіатський край моста розташовується недалеко від палацу Абдулазіза в Бейлербейі, а Європейський знаходиться в Ортакой.
  • палац Бейлербейі, побудований за часів правління Султана Абдулазіза. Він служив в якості гостьового будинку для королівських відвідувачів і може похвалитися елегантними фонтанами, люстрами і садами. У деяких залах туристи знайдуть і меблі, створену руками самого Султана.

Екскурсія по Босфору також приведе вас до Бююкада - острову Принцеси. За часів Візантійської імперії, завдяки своєму ізольованому розташуванню, на острові знаходилася «Земля вигнання», де здійснювалися страти і покарання винних. На острові також є кілька церков, монастирів і палаців, побудованих ще в VI столітті. У 19 столітті острів через наплив на нього в літню пору туристів, перетворився в знаменитий туристичний курорт. Сьогодні, потрапивши на острів, ви зможете провести екскурсію по ньому, тільки пішки, за допомогою візка, запряженій кіньми або велосипеда, оскільки законом заборонено по острову пересування автотранспортних засобів з метою збереження чистоти повітря.

Фахівці в області організації турів по Стамбулу рекомендують подорож по місту проводити як мінімум три-чотири дні, щоб побачити всі цікаві історичні пам'ятки. Ідеальний час, для відвідування Стамбула - це весняний сезон з квітня по травень і осінній, який триватиме з вересня по жовтень.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: