Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Туристичне Ізмайлово

Історичний район Москви Ізмайлово, останнім часом став привертати увагу багатьох гостей столиці Росії, і зокрема через те, що в районі знаходиться велика кількість цікавих об'єктів, які ваблять туристів зі всіх куточків країни. У цьому огляді спробуємо розглянути найпопулярніші з них.

Палац одружень в Ізмайлово Наприклад, в декількох сотнях метрах від того місця, де знаходиться готельний комплекс «Ізмайлово», що складається з готелів «Гамма» і «Дельта» можна помітити фасад Палацу одружень №5, який в народі називають «Палацом щастя». Визначною пам'яткою цього палацу є те, що воно було запроектовано, а згодом і втілено в життя, як будівля в неординарному стилі «бароко князя Наришкіна», подразумевавшее наявність писаних вікон і багатого внутрішнього інтер'єру, що підкреслюють перебування середини XVII століття.

Стрілчасті вікна палацу, зручний і великий хол для прийому і очікування гостей, які прийшли привітати молодят з їх першим головним днем ​​сімейного життя, підносять всім присутнім в ньому свою неповторну ауру стародавнього міста. Після проведення урочистої частини розпису молодят все готелю Москви Ізмаїльський район, і зокрема ГК «Ізмайлово» навперебій запропонують скористатися їх ресторанними і банкетні зали для проведення весільного торжества.

В Ізмайлово для відвідування туристами перебуває з кілька будівель стародавнього Ізмайловського Кремля, мають помітно відрізняються від сусідніх будівель району своєрідною архітектурою, виконаних в традиційно російською стилі. Всі без винятку будови Кремля, крім того, що по-своєму унікальні і неповторні вони також мають свою історичну долю. Приїхавши на екскурсію в цей історичний комплекс, ви зможете на його території відвідати цікаві, не тільки в плані назви, але і по перебувають в них експонатів музеї хліба, російської іграшки і відвідувані багатьма туристами чоловічої статі - музеї російського флоту і російської горілки. Колекції, представлені у всіх виставкових залах цих різноманітних за змістом музеїв, відображають багатовікову історію розвитку багатьох для нас знайомих предметів, починаючи від моменту їх винаходу і закінчуючи нашими днями.

Кремль в Ізмайлово Цікавий для відвідування і Вернісаж, що представляє собою якусь ярмарок народної творчості. Для багатьох відвідувачів Вернісажу все навколо може представитися якимсь містом древніх майстрів, в якому, проходячи по ремісничої вулиці або художньої алеї, ви зможете придбати для себе вироби і сувеніри, картини та предмети побуту. А зайшовши на Блошиний ринок, або в Срібні і Антикварні ряди, ви не зможете встояти перед продавцем виробами старовини і обов'язково придбаєте мідний тульський самовар або невелика прикраса, виконане натрудженими руками стародавнього російського майстра. Також в Вернісажі, ви зможете стати мимовільним учасником, постійно проводяться тут майстер-класів. На цих уявленнях ви можете на власні очі побачити, за якими рецептами давніх-давен і до наших днів варять мило, якими традиційними малюнками розписували пряники в різних губерніях Росії; Ви зможете випробувати себе в ролі знаменитого гончара, який виліплює тарілки, кружки і глечики під молоко або сплести з лози унікальну кошик. Створене в такій історичній атмосфері своїми власними руками унікальний виріб, довго буде відмінним нагадуванням про відвідування знаменитих в Москві місць.

Садиба в Ізмайлово Приїхавши в Ізмайлово, не можна пройти і повз відвідування острова, з розташованої на ньому царської садиби, що має однойменну для району назва. На території історичного комплексу, що відноситься до історичних подій російської держави в XVII-XIX століттях і, оточеного величезним кільцем Серебряно-Виноградних ставків, сьогодні, як і кілька століть тому, проводяться костюмовані вистави і бали різних історичних епох, також співробітники екскурсійного бюро проводять і екскурсії по території садиби і самого будинку. Свого часу, острів був створений руками майстрових, за особистим наказом Олексія Михайловича Романова, батька майбутнього «рубщика вікна в Європу» царя Петра I. Тому історики пов'язують з самої садибою і поблизу розташованої Ізмайловський гаї, проведені тут роки юнацтва Петра і, згадують, як на галявинах гаю він розважався маневрами своїх потішних полків. Роль парадного в'їзду на територію острова, як і в минулі часи, здійснює Мостова вежа, в приміщеннях якої ось уже кілька років розташував свої виставкові експонати Державний історичний музей «Ізмайлово і правителі Росії».

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: