Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тури в Іспанію навесні

Відпочинок в Іспанії навесні 2018 - найкращий час для поїздки в королівство

Іспанія - одна з небагатьох країн, де можна чудово відпочити в будь-який час року. Кліматичні умови тут дуже м'які, практично цілий рік ласкаво світить сонце, а море тихе і спокійне. Тому любителі поплавати і позасмагати можуть відправлятися в Іспанію вже в квітні. Тоді ж в королівство приїжджають і молодята, які бажають провести свій медовий місяць в атмосфері весняного цвітіння. Причому ціна такого відпочинку буде цілком помірною в порівнянні з турами в Іспанію в курортний сезон. Тому ми рекомендуємо вам не чекати літа і прямо зараз відправлятися в туристичне агентство за путівкою.

Тури в Іспанію навесні: найсприятливіший час для екскурсій по країні

Навесні в королівстві є, на що подивитися і чому подивуватися! Іспанія - це не тільки тепле ласкаве море і піщані пляжі, але ще і якісний шопінг, гучні дискотеки, гастрономічні витребеньки, приголомшливі уяву корида і фламенко, красиві середньовічні замки і цілі квартали. Можна побувати в Іспанії не один раз і весь час відкривати для себе щось нове. Тим, хто опиняється тут вперше, складно прийняти рішення, куди поїхати спочатку: одні вибирають південну темпераментну Андалусію, інші відправляються на північний схід, де знаходиться унікальна Каталонія, треті - вважають за краще подорож по спокійній західній Галісії, четверті спрямовуються на північний захід, щоб познайомитися з унікальною культурою баскського народу. Найкращим часом для таких поїздок вважається період з квітня по травень. Імовірність погану погоду в ці місяці невисока, а сонце ще не обпалює шкіру, а ласкаво зігріває її своїми променями. Цілком можливо, що вам навіть вдасться відкрити купальний сезон. Правда, це залежить від того, який напрямок ви виберете. Але в будь-якому випадку відпочинок в Іспанії навесні 2018 року доставить вам масу приємних вражень.

<Активний отдихв королівстві навесні

Наші співвітчизники, а також жителі інших держав дуже люблять гірськолижні курорти Іспанії. Найкращим часом для такої поїздки, звичайно ж, вважається зима. Але і в березні і в квітні ви ще встигнете покататися на спусках, розташованих в Сьєрра Неваді, а також Ла Моліна і Бакера-Бере в Каталонії. У Сьєрра Неваді закриття сезону зазвичай проходить тільки в середині травня. А за місяць до цього вартість оренди житла істотно знижується, тому ви можете заощадити на відпочинку, якщо вирішите придбати тури в Іспанію в цю пору року.

А ще навесні в королівстві проходить величезна кількість самих різних виставок світового рівня. Лідерами за кількістю таких заходів є столиця Іспанії Мадрид і Барселона.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: