Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тури в Гренобль, Франція

Франція як туристичний напрямок улюблена мандрівниками різних віків і переваг. Що стосується вартості відпочинку, в країні він може бути як бюджетним, так і люксовим. У кожному регіоні є свої фешенебельні курорти і скромні перлини. На Лазурному березі відпочинок в Ніцці ціни може мати як прийнятні, так і захмарні. Все залежить від уподобань і можливостей туриста. Те ж саме стосується інших регіонів країни.

Тим, хто пляжним пейзажам віддає перевагу гірським, можна порекомендувати Рону - Альпи. Цей регіон є одним з найбільш мальовничих у Франції. Його головними пам'ятками є творіння природи. Альпійські схили регіону тягнуть екотуристів. Любителям екскурсійного та комбінованого відпочинку нудьгувати тут теж не доведеться. Їх чекають міста з багатою історичною спадщиною і розвиненою сучасною інфраструктурою.

Перлиною регіону є науковий центр Гренобль. Місто зручно розташувався між трьох масивів - Вєрка, Бельдон і Шартрез. Відпочинок в Греноблі пропонується переважно комбінований. Насичену, але ненав'язливу екскурсійна в місті можна поєднати з екопоходамі в гори. Гренобль не залишить байдужими і гурманів. Родзинкою місцевої кухні є «Гратан». Рецепт знаменитого страви ретельно зберігається кожною сім'єю.

Літній відпочинок в Греноблі може бути пляжним. Від міста недалеко до декількох гірських озер. Правда, купання в них - доля екстремалів. Навіть в липневу спеку вода в озерах залишається майже крижаною. Тим, хто любить традиційний пляжний відпочинок, можна порекомендувати тури на Корсику або Лазурний берег. Пляжі Атлантики в регіоні Аквітанія також підходять для подібного проведення часу.

Екскурсійний відпочинок в Греноблі часто починається на Бастилії. Так називається гора, що височіє в центрі муніципального освіти. З її вершини відкривається приголомшливий вид на старі і нові квартали Гренобля. Також з Бастилії добре видно альпійські масиви, правда, лише в ясну погоду. На вершину гори можна дістатися пішки або на фунікулері. Останній відомий як один з перших в світі. Він працює з 1934 року.

Знаменитий Гренобль, як і більшість французьких міст, музеями. Одним з найцікавіших є музей регіону Даші. Він функціонує як культурний центр. Тут проходять різні виставки, концерти класики і фолку, перформанси. Варті уваги туристів також Музей природної історії, Музей образотворчих мистецтв. Останній відомий роботами Уорхола, Матісса і Пікассо в колекції. Серед архітектурних пам'яток Гренобля варто відзначити Кафедральний собор. Він заворожує красою і багатством інтер'єрів.

Улюбленим місцем прогулянок жителів і гостей Гренобля є Парк Поля Містраля. Він розташований в центрі міста. Парк з тополиним алеями геометричний, естетично бездоганний, володіє властивим всьому французькому шармом. Відпочинок тут можливий як спокійний з філософським акцентом, так і активний. У парку доступні роликові, велосипедні доріжки, майданчики для хокею на траві. А після прогулянки відновити сили можна в одному з бістро або ресторанчиків Гренобля.

Місто в регіоні Рона - Альпи, безумовно, прекрасний, самобутній і яскравий. Але якщо ви бажаєте побачити Францію в мініатюрі, рекомендується їхати в столицю. Екскурсійні і комбіновані тури в Париж з Москви, регіонів Росії вибирають романтики, естети, шанувальники світських розваг. У столиці Франція постає перед поглядом туристів особливою. У Парижі вона сучасна, аристократична, романтична і парадоксальна одночасно.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: