Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тури в Італію в Палау

Російські мандрівники з великим задоволенням відправляються в Італію, щоб відмінно провести там свою законну відпустку. Оскільки в Рим, Мілан, Венецію, Неаполь і Барі екскурсійні тури обходяться зараз недорого, в цих містах наших співвітчизників можна зустріти найчастіше. Дещо менше їх на острівних італійських курортах, до числа яких належить, зокрема, Палау.

Це невелике містечко, розташоване на північно-східному узбережжі Сардинії, згідно з останніми даними італійської статистики, на сьогоднішній день налічує приблизно 3 800 жителів, а загальна площа території, яку воно займає, становить приблизно 44 квадратних кілометра. Палау є, по суті справи, маленьке селище, більшість жителів якого зайнято в сфері рибного лову й обслуговування туристів.

Ще зовсім недавно, в середині минулого століття, це містечко називалося Темпіо і було перейменовано тоді, коли місцева влада вирішила виділити його в самостійний муніципалітет. Що ж стосується самого раннього писемної згадки про цей населений пункт, то воно зустрічається в роботах Птолемея і Гомера, які захоплювалися красою тих місць. Свого часу (а якщо говорити точніше-то в 1793 році) в Палау довелося побувати Наполеону Бонапарту, про що залишився запис в його похідних щоденниках. Протягом багатьох століть життя в цьому містечку текло спокійно, розмірено, та й сьогодні її темп практично ніяк не змінився. Саме для того, щоб відпочити в тиші і спокої, в Палау і приїжджають туристи з різних країн світу.

Серед них все частіше можна зустріти і наших співвітчизників, охочих побувати в цьому мальовничому містечку і провести в ньому тиждень-другий. Путівки туди зараз обходяться приблизно в ті ж суми, що й екскурсійні тури до Венеції, Рим і Флоренцію, і тому їх придбання завдає серйозного збитку навіть вельми скромну відпускного бюджету росіян.

Слід зауважити, що інфраструктура відпочинку почала розвиватися в Палау тільки в другій половині минулого століття. Саме тоді інвестори звернули увагу на це прибережне містечко, вирішили перетворити його в хороший морський курорт, і слід зауважити, що це їм цілком вдалося. Зараз в Палау функціонує кілька невеликих сучасних готелів, чимало підприємств громадського харчування, облаштовано дуже непогані пляжі. Особливою популярністю цей італійський курорт користується серед любителів віндсерфінгу, оскільки троянда вітрів там виключно сприятлива для занять цим видом спорту.

Одним з факторів, що сприятливо впливає на розвиток туризму в Палау, є та обставина, що зовсім недалеко від цього містечка знаходиться досить великий аеропорт, і тому дістатися до нього не складає абсолютно ніяких труднощів. Крім того, до його гавані з материка можна легко і просто дістатися на круїзному морському судні або швидкісному катері.

В найближчих околицях Палау є кілька пам'яток, що викликають чималий інтерес у допитливих туристів. Серед них особливо виділяється кілька кам'яних фортів, які в минулому були частиною системи берегових укріплень, які захищали це селище з боку моря. Крім того, на невеликому острові Ла Маддалене, що знаходиться неподалік від узбережжя, знаходиться могила народного героя Італії Джузеппе Гарібальді, до якої для туристів організовуються екскурсії.

Палау поки ніяк не можна віднести до числа найбільш популярних італійських морських курортів, проте ті туристи, які на ньому встигли побувати, про це анітрохи не шкодують. Зараз в такій країні як Італія відпочинок обходиться порівняно недорого, і тому відправитися на північне узбережжя Сардинії можуть дозволити собі багато наших співвітчизників.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: