Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тури в ОАЕ з Одеси в 2018 році

Особливу щедрість природи отримують можливість оцінити всі приїжджають в Об'єднані Арабські Емірати: тут практично немає жодного дня без сонця. Країна має розвинену туристичну інфраструктуру. Це означає, в будь-який час року, коли б ви не приїхали, вас чекає комфорт. Упорядкований номер фешенебельного готелю дозволить відвідувачам відпочити по-справжньому. За прогнозами, путівки в ОАЕ в 2018 році будуть користуватися не меншим попитом, ніж в 2017.

Нова реальність туристичного відпочинку

Як тільки ви ступите на землю арабської держави, ви зможете відразу ж оцінити навколишнє вас екзотику. Кожен любитель повноцінного відпочинку знайде цікаве для себе заняття. Ті, кому подобається відпочивати активно, зможуть постріляти з лука, покататися верхи на коні або верблюді, пограти в гольф або теніс. Не менш захоплюючими заняттями вважаються морська рибалка, дайвінг і полювання на крабів.

Дубай знаменитий торговим фестивалем, який проводиться щорічно в січні і лютому. Його відвідувачі мають реальну можливість зробити вигідні покупки, завдяки наданим величезним знижкам. Крім того, відвідувачів чекають феєрверки, грандіозні видовища, лотереї і багато іншого.

Національна кухня країни відрізняється особливим смаком. М'ясо зазвичай смажать на сковороді без додавання жиру. Тут часто використовують м'ясо теляти, корови, кози, а також домашньої птиці. Дуже смачно і оригінально готують страви з риби і яєць.

Нікого не залишає байдужим національне блюдо «гузі» - ягня, приготований з рисом і горіхами. І туристи, і місцеві жителі не повинні обійти стороною страви з м'яса птиці. Обов'язково варто спробувати шашлик з курки під назвою «тікка-даджадж» або гостру курку «Джадж-Таннура».

Трапеза може супроводжуватися пиріжками з м'ясом з пшеничного борошна «куббе» або пиріжками «самбуса», які виконуються у вигляді трикутника. Багато страв готується з кисломолочних продуктів. Ви зможете спробувати дуже смачний місцевий сир. У арабській кухні відводиться особливе місце морепродуктів. Рибу часто готують на вугіллі.

Кава являє собою особливий вид трапези. Його вважають традиційним напоєм для бесіди. Кава готується на місці і розливається в невеликі піали. Одним з найпопулярніших сортів є світлий аравійський.

Гарячі тури з Одеси в 2018 році подарують вам шанс побувати в казці. Тут таємниця Сходу переплітається з розвиненими технологіями, сучасною архітектурою і екзотичною природою.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: