Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Чартер в Бургас: путівка в світ чудового відпочинку!

Щороку все більше туристів з усього світу стягується в цю чудову країну в пошуку довгоочікуваного відпустки з морем позитивних емоцій і спогадами, і вони його знаходять. Саме тут розташовуються одні з кращих готелів Європи з шикарним сервісом, добродушним народом, а також з купою цікавих місць, які будуть до вподоби всім любителям подорожувати. Залишається тільки одне - придбати авіаквиток на чартер в Бургас, який вважається ідеальною покупкою по співвідношенню ціна / якість, адже чартер - це самий практичний спосіб перельоту. Наприклад, в квітні 2017 року його ціна в середньому становила 8300 рублів, а ціна на регулярний рейс була 12000 рублів. Навряд чи хто-небудь відмовиться від такого вигідного пропозиції, адже всі хочуть почати свій незабутній відпочинок з позитивного моменту.

По прильоту в цю чудову країну, ви відразу зрозумієте, що розваг тут повним повно, адже місцеві гіди пропонують просто величезний спектр екскурсій на будь-який смак, а аніматори в готелях будуть пропонувати купу різних конкурсів. Заняття знайде абсолютно кожен подорожній, незалежно від віку, інтересів і складу характеру. Наприклад, допитливі туристи будуть раді дізнатися, що у міста дуже багату культурну спадщину, що означає, що пам'яток тут дуже багато. Можна відвідати, наприклад, Печеру Лепеніца, збережену з часів середньовіччя і вражаючу туристів своєю античною красою. Любителі активного відпочинку можуть відвідати аквапарк Aqua Paradise, в якому є і гори, і басейни, і бари - одним словом все, що потрібно. Так що нудно не буде, це гарантовано!

Місцева кухня споконвіку радувала всіх своїм багатством і різноманіттям, і все це завдяки давній традиції приготування кожного кулінарного шедевра. Місцеві кухарі додають певне поєднання спецій для досягнення ідеального смаку. Якщо ви стали володарем авіаквитків на чартери в Болгарію, то в просто зобов'язані спробувати вівчарів - традиційний овочевий салат з ковбасою і шинкою, який подобається абсолютно всім туристам. На десерт завжди можна замовити Лукум, який в цій країні робиться за особливим способом і просто тане в роті. Підводячи підсумки кухні, можна сміливо стверджувати, що вона є унікальною і неповторною, так що вона вам сподобається, не сумнівайтеся!

Також позитивним моментом стане клімат, який панує в цих краях, адже саме завдяки йому все і приїжджають сюди в літній сезон, який починається на початку червня і закінчується до кінця вересня. У ці ж місяці спостерігається зростання цін на авіаквитки на чартер Москва-Варна, роблячи різкий ривок на рубежі липня і серпня. У минулому липні середня температура склала понад 26 градусів, а в цьому році особливих змін не очікується. Так що приїжджайте в це чудове місце, і ви зрозумієте, що з вибором місця відпочинку ви не помилилися!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: