Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Чим небезпечна ретроградна еякуляція?

Багато чоловіків не знають, чим небезпечна ретроградна еякуляція. Необхідно відзначити, що однією з причин безпліддя у чоловіків є сім'явиверження, яке відбувається в сечовий міхур. Даний процес говорить про порушення роботи організму, оскільки насіннєва рідина не виводиться назовні з уретри, як це належить. Існує два типи такої еякуляції - часткова і повна. Їх основна відмінність полягає тільки в кількості сперми, яка потрапляє в сечовипускальний канал. При цьому обидва типи захворювання мають однакові наслідки - це безпліддя.

Причини виникнення захворювання

Існує ряд причин, які ведуть до прояву даного захворювання. Серед основних фахівці називають статеві патології і вроджені порушення структури сечовивідних органів:

  • захворювання сечового міхура;
  • сечоміхуровий трикутник не справляється зі своїми функціями;
  • відбулися зміни уретральних клапанів;
  • неправильна будова сім'явиносних проток.

Розвиток такої хвороби може бути пов'язано з різними змінами в організмі чоловіка або зовнішніми факторами. Придбаними причинами даного захворювання можуть бути:

  • побічні ефекти від застосування лікарських препаратів розроблені для боротьби проти психічних розладів;
  • погана циркуляція крові в області тазових вен;
  • неврологічні захворювання, такі як травми спинного мозку, розсіяний склероз і так далі;
  • ускладнення, які відбулися в клімактеричний період;
  • операції на сечовому міхурі.

Якщо ви потрапляєте хоч під одну з цих категорій, тоді вам обов'язково треба знати, чим небезпечна ретроградна еякуляція.

Визначення ретроградної еякуляції

Для своєчасного виявлення і лікування фахівці рекомендують своїм пацієнтам пройти спеціальний тест. Але якщо у вас немає можливості цього зробити, тоді треба запам'ятати кілька основних симптомів, які можуть говорити про прогресуючу хворобу. В першу чергу чоловіка повинен насторожити той факт, що при еякуляції кількість сперми невелике. Сміливо вирушати до лікаря можна, якщо вона відсутня зовсім. Друге - сильна каламутність сечі може говорити те, що в ній містяться статеві клітини.

Звернувшись до фахівця, пацієнт проходить тест на це захворювання. При спілкуванні з лікарем треба повідомити про симптоми і переносяться раніше операціях. Обов'язково проводиться огляд прямої кишки, яєчок і пеніса. Даний процес називається фізичної експертизою. Також обов'язково здійснюється аналіз сечі, яка здається тільки після еякуляції. Якщо в сечі не виявляється сперма після оргазму, тоді проблема полягає у виробництві сперми.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: