Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Чорне море, як і Клуб Вінкс - мрія будь-якої людини

Відпочивати любить кожен. Особливо, якщо цей відпочинок проходить не вдома, а десь на березі моря з чистими пляжами. Безліч наших співгромадян в пошуках саме такого відпочинку прагнуть поїхати за кордон, однак, не варто забувати, що і російські курорти на Чорному морі залишаються досить конкурентоспроможними і відповідають всім необхідним вимогам.

Туристична інфраструктура в російських містах і регіонах, розташованих на березі Чорного моря, так само як і ігри Вінкс розвивається з кожним роком. З'являється все більше готелів різних типів і класів, різної цінової категорії. Здаються під ключ котеджі, вілли і звичайні приватні будинки. У місцях відпочинку розташовуються різноманітні клуби, ресторани та інші заклади для відпочиваючих.

Можливі найрізноманітніші види відпочинку, а який саме вибрати, це звичайно залежить лише від вас. Наприклад, ви можете просто цілими днями засмагати на пляжі і купатися в морі, бавитися в ігри Вінкс 5 сезон, можете відпочивати в клубах на дискотеках. А якщо ви любите активний відпочинок, то можна зайнятися дайвінгом, досліджуючи мальовниче морське дно, кататися на водних лижах і т.д. Існує можливість взяти в оренду яхту, невеликий катер або катамаран. Під час літнього відпочинку на Чорному морі кожен може знайти заняття до душі для себе, своєї сім'ї або дружній компанії.

Останнім часом, все більшої популярності набуває не тільки літній, а й зимовий відпочинок в цих мальовничих місцях. Як хочеться іноді серед зими відірватися від справ і провести хоча б пару днів де-небудь в теплому регіоні. Виїхати для цього в Туреччину або Таїланд не завжди може вийти, так як така поїздка займає досить тривалий час і не неї йдуть дуже великі витрати. А ось провести тиждень під час свого новорічного відпустки, в затишному готелі, розташованому поблизу від Анапи або Сочі, значно легше.

Ще одним вагомим плюсом відпочинку в готелях на Чорному морі є те, що весь персонал і інші відпочивальники кажуть на нашому рідному «великий и могучий». Відпочиваючи за кордоном, особливо в тих регіонах, де інші російські туристи з'являються досить рідко, буває складно обійтися без знання національної мови держави або хоча б англійської мови. Якщо ви вибрали відпочинок в одній з країн ближнього зарубіжжя, розташованої на березі Чорного моря, то такої проблеми відповідно не виникне.

Таким чином, відпочинок на Чорному морі, в одному з готелів або курортних містечок, може стати справжнім святом для всієї родини. А до того ж можна взяти з собою ігри Вінкс Енчантікс, дітям дуже сподобається ця ідея. І все це без тривалих перельотів і оформлення закордонного паспорта та інших документів, необхідних для поїздки за кордон. Вам не знадобиться вивчати ази англійської або іншої мови, щоб, прийшовши в магазин за покупками, мати можливість пояснити продавцеві, що ви хочете. При цьому, якщо ви вибрали хороший готель і туристичну програму, все пройде за вищим класом, і ви відпочинете ані трохи не гірше, ніж де-небудь в екзотичних країнах.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: