Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Екзотика Середньої Азії

Багато туристів вважають за краще популярних маршрутах незвідані стежки, а гламурним п'ятизірковим готелям відпочинок «дикуном». У багатьох випадках такі переваги пояснюються зовсім не обмеженим бюджетом туристів, а бажанням дізнатися щось нове, то, що ховається за межами сторінок модних путівників. Багато туристів навіть вирушає в подорож на своєму авто, щоб не пропустити не однієї деталі (про те, які автомобілі ідеально підходять для тривалих турів читайте тут). Але є місця, куди на автомобілі дістатися буде проблематично, але дика краса цих місць привертає все більше туристів, яким чужі банальні пам'ятки. У цій статті ми хотіли б розповісти про дивовижних місцях Середньої Азії, а саме, про Киргизії і можливості для подорожей, які надає ця країна.

Одне з головних місць, яке приваблює любителів гірських пейзажів - це озеро Іссик-Куль. Ще в радянські часи сюди їздили туристи екстремали. Краса цього озера заслуговує окремої статті, тому лише коротко відзначимо принадність цього місця. Особливо вражає воно красою на заході, коли сонце занурюється за гірські схили. Природно, це гірське озеро не надасть туристам можливості для купання, оскільки вода навіть влітку за день прогрівається несильно, але пейзажі тут дійсно вражаючі.

Наступна зупинка для туристів - Григорівське ущелині, розташоване ще вище над рівнем моря - близько дух тисяч метрів. Це дике, але неймовірно красиве місце: на гірських річкових схилах ростуть високі сосни (мабуть в висоту близько сорока метрів), вдалині видніються засніжені піки гір. Екзотики додають юрти місцевих жителів, побачити які можна майже скрізь. Туристи також можуть ближче познайомитися зі звичаями місцевих жителів, які з дитинства виховуються в цих диких умовах.

Для того, щоб дістатися в Григорівське ущелині не поспішайте брати машину напрокат - дороги тут до того погані, що найбезпечніший спосіб пересування - місцеві маршрутки, у всякому разі водії знають, як правильно вести автомобіль по таким дорогам. Якщо ж ви ставитеся до числа зовсім відчайдушних туристів, можете орендувати автомобіль, тільки краще б це був Nissan X-Trail або інший надійний позашляховик, оскільки вам доведеться подолати численні ями, вибоїни та інші нюанси бездоріжжя. Однак якщо ви все ж дісталися до цього високогірного ущелини, ви будете винагороджені чудовими краєвидами, такими суворими, але напрочуд гарними.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: